LINK YAPI SAN. ve TİC. A.Ş.

Üretim / Endüstriyel Ürünler, Bağlantı Elemanları, Isıtma, Havalandırma ve Klima, Isıtma, Soğutma, Havalandırma ve HVAC, Yapı Malzemeleri

Genel Bilgiler

1978 yılında üretim hayatına başlayan LINK firması, üretimine çelik dübel ve kelepçe ile başlamıştır. Şimdi Boru Askı Sistemleri diye anılan bu pazarın kurucusudur. Üretim kalitesini hep üst düzeyde tutmuş, kendisi ile rekabet edercesine pazara hep yeni çözümler üretmiştir. Öncüsü olduğu bu sektörde her geçen gün kullanıcıların istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda ürün gamını geliştirmiştir.
LINK bugün Mekanik, Endüstriyel, İnşaat ve Raylı Sistem sektörlerinde, yurtiçinde ve yurtdışında, projelendirme sürecinden itibaren bilgi ve birikimini paylaşarak, yenilikçi ve efektif çözümler ile aranılan ve tercih edilen Marka olma yolunda hızla ilerlemektedir. 
Bu hedef doğrultusunda ilerlerken bizlere; olumlu ve olumsuz tüm eleştirileri ile destek olan müşterilerimize ihtiyaçlarına yönelik ekonomik, güvenilir ve uzun ömürlü çözümleri üretmeye devam edeceğiz.  
 
Daha iyiye, hep birlikte ulaşabilmek dileğiyle.

Devamını Oku Gizle


ÇALIŞMA SAATLERİ

Hafta içi 08.00 - 17.30

ÇALIŞAN SAYISI

Beyaz Yaka 75 - 99

Mavi Yaka 75 - 99

KURULUŞ YILI

1978

LINK YAPI SAN. ve TİC. A.Ş. İş İlanları

Firmaya ait ilan şuan için yok Ancak yeni ilan çıktığında ilk sen haberdar olmak istiyorsan firmayı takip etmen yeterli.