MEDEN

Yazılım, Hastaneler, Sağlık Hizmetleri, Reklam ve Tanıtım, Film, Grafik ve Renk Ayrım İşleri

Genel Bilgiler

MEDEN Tıbbi Yazılım ve Sağlık Hizmetleri A.Ş.’nin 2010 yılında başlayan Ar-Ge çalışmaları 2014 yılında inovatif, yenilikçi, güvenli, düşük maliyetli ve istikrarlı sağlık hizmetleri, büyüme ve gelişme yolculuğunun başarısı ile dikkatleri üzerine çekmiştir. MEDENLive Sağlık & Cerrahi yazılım şirketi ve sağlık teknolojisi yatırımları ile sağlık hizmetlerinde geleceği bugünden yakalayan vizyonu sayesinde yeni markalar yaratarak hizmet alanını istikrarlı olarak genişletmektedir.

MEDENLive Sağlık Grubu; 2014 yılından bu güne yenilikçi sağlık hizmetlerinin Türkiye’de hızlı ve multidisipliner olarak kullanılmasını sağlamak için çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir. MEDENLive Sağlık Grubu,  genel cerrahi, estetik plastik cerrahi, ameliyatsız estetik, dermatoloji, rekonstrüktif cerrahi, saç ekimi ve saç dökülmesi tedavi vb. hizmetleri 10 hastane ve tıp merkezi ile vermektedir.

Hızlı ve multidisipliner çalışmalarını sürdürmektedir. 

Yaklaşık 10 hastane ve tıp merkeziyle kaliteli hizmet.

Çok çeşitli tıbbi branşda kaliteli tedavi hizmeti.

20’ye yaklaşan hekim kadrosuyla profesyonel yaklaşım.

Yüksek standartlarda düşük maliyetle hizmetlerini anlayışı. 

Önemli lokasyonlarda istikrarlı ve güvenli sağlık hizmeti.

MEDENLive Sağlık Grubu 20’ye yaklaşan hekim kadrosuyla sağlıkta yenilik ve konforun ön plana çıktığı her alanda, yüksek standartlarda düşük maliyetle hizmetlerini sürdürmektedir. Sağlık turizminin ülkemizdeki profesyonel çalışmalarına öncülük ederek, yurtdışından getirdiği hastaların tedavilerini yaparak, turizm faliyetlerinin gelişmesinin yanısıra ülkemizin güvenilir bir sağlık merkezi olarak tanınmasını sağlamaya devam etmektedir. İstikrarlı ve güvenli sağlık hizmetinin sunulmasını sağlamak amacıyla önemli lokasyonlarda sağlık ofisleri açmaya devam etmektedir.

Devamını Oku Gizle


ÇALIŞMA SAATLERİ

Hafta içi 09.30 - 06.30

Cumartesi 09.30 - 14.00

ÇALIŞAN SAYISI

Beyaz Yaka 1 - 24

Mavi Yaka 25 - 49

KURULUŞ YILI

2010

MEDEN İş İlanları

Firmaya ait ilan şuan için yok Ancak yeni ilan çıktığında ilk sen haberdar olmak istiyorsan firmayı takip etmen yeterli.