Genel Bilgiler

MediaMarktSaturn Grubu
 
MediaMarktSaturn Grubu perakende sektöründe iki marka stratejisini MediaMarkt ve Saturn’u aynı çatı altında toplayarak oluşturmayı başarmıştır. Genel merkezimiz olan Ingolstat/ Almanya, Avrupa dahilinde ve dışında toplam 15 ülkede 1016 mağazası bulunuyor. Başarımızın sırrı Almanya ve diğer ülkelerde 65 bini aşan çalışanımızla, müşterilerimize en iyi hizmeti ve uygun fiyatı sunmaktır.
 
Şirket felsefemizin temelinde, çalışanlarımıza, işlerinde yüksek ölçüde kişisel sorumluluk ve özgürlük vermekle beraber, memnuniyet duymalarını sağlamak yatar.
 
MediaMarktSaturn Retail Group
 
The MediaMarktSaturn Retail Group bundles  the two independently managed retail brands. Media Markt and Saturn , under one roof. At our company headquarters in Ingolstat, Germany, operates in 15 countries with 1016 stores throughout Europe. The key to our success lies principally in the hard work and commitment of over 65.000 employees.
 
The core of our company philosophy encompasses a high degree of individual responsibility in combination with freedom and pleasure in the job. 

Devamını Oku Gizle


KURULUŞ YILI

2007