MEDITERA İthalat ve İhracat A.Ş

Ticaret

Çalışma Saatleri

-

Kuruluş Yılı

1983

Adres

5758 Sok. No:4/C-E Karabağlar/İZMİR

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 75-99

Mavi Yaka : 25-49

Web Site

http://www.meditera.com.tr

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yemekhane
  • Kaza Sigortası
  • Bireysel Emeklilik

Hakkımızda

Grubumuzun ilk firması 1983 yılında Ecz. Atilla Sevinçli tarafından İzmir'de kuruldu ve 90'lı yıllarda sektörün önde gelen kuruluşları arasında yerini aldı.

Aynı grup bünyesinde yer alan Meditera, Altera ve Disera firmaları, anestezi ve yoğun bakım devreleri, onkoloji ilaç hazırlama ve uygulama sistemleri kurulumunda, işletilmesinde ve projelendirilmesinde, infuzyon pompa ve setleri distribütörlüğü ve teknik servisinde, vakumlu tüp ve biyosidal ürün üretimi, ithalat - ihracatı, satış - pazarlaması, ve ayrıca diagnostik sistemler distribütörlüğünde uzmanlaşmış bir şirketler grubudur.

Ayrıca, grup iştiraklerinden olan ve IFSA Atramat firması ile ortak girişim olarak kurulan S & Mohr firması cerrahi sutür üretmekte, Dr. Schumacher firması ile ortak girişim iştiraki olan Desomed Euro ise dezenfektan satış – pazarlaması yapmaktadır.

Grup şirketlerimiz, yüksek kalite anlayışı sayesinde önemli dünya markalarına ürün üretmekte, çokuluslu dünya markalarının distribütörlüğünü yapmakta, ve kendi markasıyla da 5 kıtada yaklaşık 70 ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.