Genel Bilgiler

   
Berlitz

New York Studio Of Languages

İstanbul’da 1998 yılından beri faaliyet gösteren kurumumuzda 160’ın üzerinde deneyimli yabancı ve yerli personel kadromuzla; İstiklal, Kozyatağı, Bağdat Caddesi ve İncirli’deki dört şubemiz ve konuşma ağırlıklı iletişimsel (communicative) metotdaki eğitim yöntemimizle, tüm dünya dillerinde kaliteli yabancı dil eğitim hizmetini, yeni markamız “New York Studio of Languages” ile sunmaya devam ediyoruz.

Öğrencilerimizin alışkın oldukları kaliteli eğitim standardını sürekli kılan, günümüz iş hayatının gerektirdiği doğrultuda yerine getirmeyi prensip ve ilke edinmiş bir hizmet anlayışına sahibiz.

İletişimsel yaklaşım (communicative approach) metot eğitimi almış, öğretmenlik sertifikasına sahip, üniversite mezunu, konusunda uzmanlık sahibi kaliteli öğretmen kadromuz ve güncel konuları işleyen, güncel dili kullanan, güncel bilişim ve iltişim teknolojisinde hazırlanan eğitim araç ve gereçlerimiz ile kalitede lider bir dil okuluyuz. Sürekli piyasa şartlarını analiz ederek, ihtiyaçlarınız doğrultusunda çözümler üreten eğitim departmanımız ile dil eğitimi sektöründe her zaman öncü çalışmaları başlattık. Dün olduğu gibi, bu gün de yabancı dil eğitiminde günümüz teknolojik ve bilimsel koşullarının gereklerini, uzun bir sürelik deneyimi içselleştirerek, alanımızda birinci olduk.

Kurumlardan gelen üst ve orta düzey yönetici ve çalışanlara, üniversite öğrencilerine, gençlere, çocuklara, iş arayanlara, ev hanımlarına yönelik eğitim programlarımızla ve geniş ürün yelpazemiz ile her kesime hitap etmeye devam ediyoruz.

Konularında lider şirket ve kuruluşlar ile uzun yıllardır yaptığımız çalışmalar başarımızın en güzel kanıtıdır. Profesyonel kadromuz ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız ile merkezlerimizde her zaman istediğiniz dili rahat, güvenli bir ortamda, doğru yerde olduğunuza inanarak gönül rahatlığı ile sizlere sunmaya devam ediyoruz.

Referanslarımız;

 

Devamını Oku Gizle


WEB SİTESİ