Nok Danışmanlık

Danışmanlık

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yemekhane
  • Prim

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

-

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 1-24

Mavi Yaka : 1-24

Web Site

www.nokdanismanlik.com/

Adres

Abdurrahman Nafiz Gürman Mah. General Ali Rıza Gürcan Cd. PLATFORM Merter B Blok No:27 D:32 34173 Merter - İSTANBUL

Hakkımızda

NOK Danışmanlık yazılım, finans-yatırım, eğitim ve tarım sektörlerinde uzun yıllardır yöneticilik ve danışmanlık tecrübesi olan iki idealist ortak tarafından İstanbul’da kuruldu. Kuruluş amacımız önde gelen işletmelere, kamu kuruluşlarına, sivil toplum kuruluşlarına, kar amacı gütmeyen kuruluşlara ve bireysel müşterilerimize mevcut danışmanlık sektöründeki uygulamaları geliştirip fark yaratarak, sürekli gelişim ve verimlilik anlayışıyla en iyi şekilde hizmet vermektir.

Bir çok farklı alanda geliştirme, uygulama, eğitim ve destek hizmetleri vererek müşterilerimize bu alanlarda artı değer katarak , onları günümüzün rekabet ortamını göz önüne aldığımızda hem bugünlerinde hem de gelecekte avantajlı hale getiren çözümler sunmaktayız.

Kurumların ve kişilerin ihtiyaçlarına yönelik durum tespit sürecinde sorunları ve ihtiyaçları en iyi şekilde analiz edip anlayarak herbirine özel hizmetler sunmak ve çözümleri üretirken sunduğumuz bu çözümlerin devamlılığını sağlamak önceliğimizdir..

Müşterilerin her türlü ihtiyaç ve beklentilerine en etkili şekilde karşılık vermenin sürekli önem kazanmaya devam ettiği danışmanlık hizmetleri sektöründe rekabetin çok yoğun olduğunun farkındayız ve bu alanda müşterilerimizin her performasında uzun süreli ve kalıcı gelişmeler sağlamasına yardımcı olmak adına profesyonel yaklaşımlarla hizmet vermekteyiz.

Gençliği, dinamikliği ve tecrübesiyle güçlü bir ekibe sahip NOK Danışmanlık olarak bizler hizmet verdiğimiz konulardaki uzmanlığımızı, mevcut projelerde kendi kurumsallık ilkelerimiz çerçevesinde istenilen niteliklerde çözümler sunarak devam ettirmekteyiz.

Sahip olduğumuz bilgi birikimi, deneyimlerimiz ve güçlü teknik alt yapımız ile üstlendiğimiz tüm projelerde hem üretim aşamasında hem de üretim sonrasında ürünün müşterilerimize eksiksiz ve profesyonel bir şekilde sunulmasını garanti ediyoruz.