Oradata Bilişim Danışmanlık

Bilişim Danışmanlığı

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

-

Kuruluş Yılı

2010

Çalışan Sayısı

-

Web Site

www.oradata.com.tr

Adres

Esentepe Mah. E-5 Güney Yan yol Lapis Han No: 25 Ofis: 4111 Soğanlık 34870 KARTAL/İSTANBUL

Hakkımızda

2010 yılında kurulan Oradata, kuruluşundan itibaren etik değerler içerisinde hizmette kalite, hız ve müşteri memnuniyetindeki süreklilik ilkeleriyle Oracle İş Uygulamaları, Oracle Tabanlı Teknoloji danışmanlığı ve kurumsal yazılımlar alanında hizmet veren etkin ve yetkin danışmanlık firmaları arasında yerini almıştır.

Sahip olduğu ortakların güçlü ve köklü bilgi birikimine ve tecrübesine dayanarak kurulmuş olan Oradata, yıllar içerisinde kadrosuna kattığı,  her biri kendi sektör ve dalında en iyilerden oluşan danışmanların bilgi ve tecrübesini de ekleyerek gücüne güç katmış, hızla büyüyerek danışmanlık sektöründe güçlü bir oyuncu haline gelmiştir. 

Kurulduğu günden bu yana satışlarını her yıl bir önceki yıla göre fark edilir bir şekilde artıran Oradata verdiği hizmet kalitesi ve çeşitliliği, sektördeki iş ortaklarının ve deneyimli ekibinin uzmanlığı ve kararlılığı bakımından, sektörde aranan isimler arasında yer almaktadır.

Ürün ailesine katılan her yeni ürün için aynı hedefi benimsemekte olup, kendi sektöründeki ihtiyaçları sürekli soluyan ve çözümler üreten firma olarak Türkiye’nin önemli firmalarına destek vermektedir.

Oradata ürün arzında süreklilik, destek garantisi, hizmet kalitesi, 7/24 hizmet anlayışıyla güçlü bilgi birikimi ve tecrübeleriyle, müşteri ihtiyaçlarına uygun yazılım geliştirme, veritabanı teknolojileri, yazılım destek ve bakımı hizmetini Türkiye’nin dört bir yanındaki iş ortaklarına ulaştırmaktadır. Oracle Gold Partner ve Netsuite partner dır.

Kurumsal birikiminin bir uzantısı olarak  hizmet veren kimliğinin yanı sıra, faaliyet alanını hem yatay hem dikey yönde geliştirmeyi hedefleyen Oradata danışmanlık endüstrisi çatısı altında yeni yatırımlara yer vermektedir. 

Bu anlamda; 

Son yıllarda yaptığı yurt içi ve yurt dışı iş ortaklıkları ile geleceğin önemli partnerleri arasında yerini almaya başlamıştır.