Panda

Hızlı Tüketim Malları

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

-

Kuruluş Yılı

1984

Çalışan Sayısı

-

Web Site

http://www.panda.com.tr/

Adres

-

Hakkımızda

Panda (Has Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.) 1984 yılında yerli sermaye ve Alfa Laval teknolojisi ile kurulmuş Türkiye’nin ilk endüstriyel ambalajlı dondurma üreticisidir.

Tüm üretimi dünya standartlarında hijyen ve kalite koşullarına uygun olarak otomasyon sistemiyle ve uzman bir kadro tarafından gerçekleştirilmektedir.

Toplam Kalite Yönetimi bilinciyle; kalite anlayışını her alanda gerçekleştirmeyi amaç edinmiş ve bu amaç doğrultusunda tüm birimlerini yeniden yapılandıran Panda'nın değişmez ilkeleri;

-Yüksek standartlarda ürün kalitesi,                             
-Üstün hizmet anlayışı,
-Tüketici odaklı etkin pazarlama, müşteri ve tüketici memnuniyeti,
-Ekip ruhuyla hareket eden yetkin ve mutlu çalışanlar,
-İletişimde mükemmellik,
-Sosyal sorumluluk,
-Çevre dostu üretim, olarak özetlenebilir.

İstanbul Avcılar'da 10.000 m2lik kapalı alanda kurulu modern tesislerinde, uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak tamamen kapalı sistemle üretim yapan Panda, sektördeki tecrübesiyle hem uluslararası tatları, hem de geleneksel Türk tatlarını içeren geniş ürün yelpazesini tüketicinin beğenisine sunmaktadır.

Tüm yaş gruplarına, değişen damak zevklerine hitap eden yüzlerce çeşitten oluşan ürün gamı üç ana başlık altında toplanmaktadır:

-Impulse - Anında tüketilen ürünler
-Take Home - Ev tipi ürünler
-Catering - Endüstriyel ürünler
 
Satış operasyonlarımız modern teknoloji kullanılarak ve tamamen bilgisayar destekli olarak yürütülmektedir. Panda ürünleri, tüm Türkiye'ye yayılmış bayileri ve direkt dağıtım merkezleri ile soğuk zincir ilkeleri doğrultusunda onbinlerce satış noktasından tüketiciye ulaştırılmaktadır.

Kurulduğu günden bugüne pazardaki gelişmeleri öngörerek sürekli bir büyüme trendi izleyen Panda, gerçekleştirdiği yatırımlarla kapasitesini sürekli arttırmaktadır. 

Türkiye’nin en büyük dondurma üreticilerinden biri olan Panda, aynı zamanda yurt dışına da ürünlerini ihraç etmektedir. Kosova, Arnavutluk, Bosna, Kıbrıs, Türki Cumhuriyetler ve Ortadoğu, Panda’nın ihracat gerçekleştirdiği yabancı pazarlardır.  
Panda, insan kaynaklarına yaptığı sürekli yatırımlarla da çalışanlarının organizasyonel ve kişisel gelişimlerini destekleyerek işlerinde etkin, verimli ve başarılı olmaları hedefi doğrultusunda hareket etmektedir.