Rayennur - Akıllı Ulaşım Sistemleri

Elektrik & Elektronik , Hizmet

Genel Bilgiler

1998 yılında, demiryolu sinyalizasyonu ve elektrifikasyonu alanlarında faaliyetine başlayan Rayennur, 2001 yılından itibaren karayolu sinyalizasyonu ve akıllı ulaşım sistemlerini de iştigal konusuna dahil etmiştir. Akıllı ulaşım sistemleri, karayolu ve demiryolu sinyalizasyonu konusunda, birçok Karayolları Bölge Müdürlükleri, Belediyeler, T.C.D.D. Bölge Müdürlükleri gibi devlet kurumlarının yanı sıra, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen markalarının da çözüm ortağı olmuştur.

Rayennur; akıllı kavşak sistemleri, değişken mesaj sistemleri, sinyal üniteleri, merkezi trafik kontrolü, trafik mühendisliği, hemzemin geçit sistemleri, led ekranlar ve tünel kontrol sistemleri ile ilgili hemen hemen Türkiye’nin her ilinde başarılı işlere imza atmıştır. Firma, Karayolları 11. Bölge Müdürlüğü nezdinde yürüttüğü projede yaklaşık 190 adet kavşak, 90 adet değişken mesaj sistemi, 5 adet meteoroloji istasyonu ve 1 adet trafik kontrol merkezini başarı ile tamamlamış ve teslim etmiştir. Ayrıca, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ile yürüttüğü projede Eskişehir sınırları içerisindeki 17 kavşakta tam adaptif kavşak kontrol sistemi ve trafik kontrol-strateji merkezi çalışmalarını tamamlamıştır. Bunların yanı sıra, Isparta, Yalova, Gaziantep ve Kahramanmaraş gibi illerde trafik kontrol merkezi projelerinin sahadaki ve merkezdeki kurulumlarını tamamlamış ve devreye almıştır.

Rayennur; 3 Yrd. Doç. Doktor, 2 Elektronik ve Haberleşme Mühendisi, 8 Elektrik Elektronik Mühendisi, 3 Bilgisayar Mühendisi, 18 Tekniker, 12 Teknisyen ve 5 İdari Personel kadrosu ile akıllı ulaşım sistemleri, elektronik sinyalizasyon ekipmanları ve trafik güvenlik malzemeleri alanlarındaki hizmetlerine tüm hızıyla devam etmektedir.

Devamını Oku Gizle


ÇALIŞMA SAATLERİ

Hafta içi 08.00 - 17.30

Cumartesi 08.00 - 16.30

ÇALIŞAN SAYISI

Beyaz Yaka 0 - 24

Mavi Yaka 25 - 49

KURULUŞ YILI

1998

Rayennur - Akıllı Ulaşım Sistemleri İş İlanları

Firmaya ait ilan şuan için yok Ancak yeni ilan çıktığında ilk sen haberdar olmak istiyorsan firmayı takip etmen yeterli.