Selnikel Isıtma Ve Klima Cihazları Sanayii A.Ş.

Metal Sanayi

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yemekhane

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

1955

Çalışan Sayısı

-

Web Site

www.selnikel.com.tr

Adres

-

HakkımızdaSelnikel Isıtma Ve Klima Cihazları Sanayii A.Ş.

 

Selnikel, enerji, ısı, hava teknikleri alanlarında üretim yapan, uzmanlık ve mühendislik hizmetleri kalitesi ile seçkin, rakipsiz bir konuma sahiptir.
 
Selnikel’in Türkiye’nin en büyük kazanını, en büyük fanını, en büyük brülörünü vb. üretimleri gerçekleştiriyor olması bu tür üretimlerde ilk olması ve ileri teknolojileri kullanma titizliği tesadüf değildir.
 
Kurucumuz Faik HIZIROĞLU, geçmişi altmış yıla dayanan şirketimizi sağlam temeller üzerinde kurmakla yetinmemiş, günümüz başarılarının kaynağı olan ileri görüşü ile evrensel ilkelerin de kurucusu ve koruyucusu olmuştur.
 
Kalite, sürekli gelişim, eğitim, uzmanlıkta uluslararası en yüksek standarda ulaşmak ve bunu  hizmete sunmak Selnikel’ in başlangıçtan günümüze vazgeçilmez ilkeleridir.
 
Selnikel bu kimliği ile Almanya’nın en önde gelen kuruluşlarının da güvenini kazanmıştır. Konularında uzman olan hatta ilk olan bu kuruluşlar, titiz gözlemler, sorgulamalar sonucunda kendi ayarlarında gördükleri Selnikel’ i kendilerine en uygun partner seçmişlerdir.
 
Bu kuruluşlar; lisans anlaşmaları, ortak üretim, Know – How, patent ve eğitim anlaşmaları, ortak üretim ve proje anlaşmaları ve benzeri formlarda yarım asrı aşan süredir Selnikel ile yakın işbirliğini sadakatle sürdürmeye devam etmektedir.
 
Uluslararası standartlarda üretim yapan kuruluşumuz ayrıca üretim ve hizmet kalitesini dünyanın önde gelen kalite kontrol organizasyonları; ASME S ve U, CE, ISO, TÜV, TSE, Loyd vb. sertifikalar ile de belgelemektedir.
 
Ticari faaliyetlerinin dışında, 1989 yılında kurulan, 1997 yılında Vergi Muafiyeti alan Hızıroğlu Vakfı aracılığı ile;
 
Kurulduğu yıldan beri nakdi güçlük içinde bulunan ~2.500 başarılı lise ve üniversite öğrencisine burs sağlamaktadır. 
 
Ayrıca geçen yıllar içerisinde Ankara ODTÜ ve Kayseri Erciyes Üniversitelerine 2 adet öğrenci yurdu, Ankara Pursaklar ilçesinde ise 1 adet İlköğretim Okulu ve 1 adet Poliklinik inşaa ederek ilgili belediye ve üniversitelere hibe etmiştir.
 
Hızıroğlu Vakfı Ülkemize faydalı bireylerin yetişmesine destek olmak adına, imkanları dahilinde, halen sosyal sorumluluk projelerine devam etmekte olup, birçok yetenekli gence, Türk Eğitim Derneği aracılığı ile burs vermekte ve staj için başvuruda bulunan başarılı öğrencilere staj olanakları sağlamaktadır.