ServeandCheck / Dym Danışmanlık

Veri Merkezi, Denetim Hizmetleri, Danışmanlık

Adres

-

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.30 - 18.30

Kuruluş Yılı

2001

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yiyecek Yardımı
  • Prim

Hakkımızda

Serve and Check

Serve&Check; hizmet kalitesi ölçüm ve geliştirme alanında profesyonel çözümler sunmaktadır. Etkin,gerçekçi,hedefe yönelik gizli müşteri çalışmaları yapmaktadır.


Gizli Müşteri Değerlendirmesi Nedir?

 

Gizli Müşteri değerlendirmesi; firmaların hizmet kalitesi ölçümünde kullandığı ve dünyada kabul görmüş en geçerli yöntemdir. Bu yöntem kapsamında belirlenen firma şubelerine müşteri olarak ziyaret yapılır ve ziyaret esnasında şube’nin genel olarak ürün, sunum ve hizmet kalitesi müşteri gözüyle değerlendirilir. Bu değerlendirmeler, hizmet kalitesi ölçüm firmalarının internet sayfalarından sisteme anketler aracılığıyla kayıt edilir ve doğrulanırlar. Bu doğrulamaların sonuçları firma yetkilileriyle paylaşılırlar ve eksiklikler üzerinde çalışma yapılır. Bu yöntemin temel amacı hizmet kalitesinin sürekli olarak belirli kalite standartları dahilinde tutulması ve olası aksaklıkların müşteri şikayetleri ve kayıpları oluşmadan tespit edilerek engellenmesidir.


DYM Danışmanlık

DYM Danışmanlık: Danışmanlık ve Eğitim faaliyetlerini, 2001 yılından itibaren yürütmekte olan kurumumuz, üretim ve hizmet alanında faaliyetlerini sürdüren farklı sektörlerden elde ettiği deneyimlerini, elde ettiği sayısal ve bilimsel verilerini, geleceğin çözümleri için ele almakta ve değerlendirmektedir. Yönetim Stratejilerinde, karmaşa, ulaşılması güç ve kurumsal değerlerin etkisinden bağımsız ve uzak olmasını değil, Yalın Yönetilebilen, Sisteme ve Kurumsal dokuya uyumlu, Alınan kararlar ve sonuçlar üzerinde uzlaşılabilen modeller üzerindeki projelerin uygulayıcısıdır.

DYM, Mükemmel modellerin kurgulanmasında ve mevcut yapıya entegrasyonunda, kişisel ve grup dinamizminin önemini, başarılı organizasyonların planlanmasında ve hayata geçirilmesinde ele alıp İnsan Kaynakları ve İnsan Kalitesi üzerindeki önemli parametreleri dikkatlice sisteme katmaktadır. Projelerin; kurumsal süreçlere entegrasyonunun ve izlenebilirliğinin olmasını, ölçülebilir, kontrol edilebilir ve geliştirilebilir olmasını, katma değer yaratmayı ve iş sonuçlarından fark edilebilmesini, eldeki mevcut olanaklar ve esneklikler doğrultusunda ulaşılabilecek en üst seviyeyi hedef almasını sağlayarak, çözüm ortaklarının kurumsal kimliğine ve organizasyon kültürüne önemli, vazgeçilemez ve etki derecesi yüksek katkılar sunar.

Başvurularda yazılı iletişim için: info@serveandcheck.com / info@dymdanismanlik.com

ServeandCheck / Dym Danışmanlık İş İlanları

(1 iş ilanı)