Sicpa Turkey Ürün Güvenliği Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Hizmet

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yiyecek Yardımı
  • Yemekhane

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.30 - 18.00

Kuruluş Yılı

2007

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 50-74

Mavi Yaka : 25-49

Web Site

www.sicpaturkey.com

Adres

-

Hakkımızda

1927’de kurulan ve merkezi İsviçre’de bulunan SICPA; geliştirdiği teknoloji ve ürünler kullanılmak suretiyle güvenli kimlik doğrulama, tanımlama ve izlenebilirlik çözümleri ile hizmetleri sağlayan, sektör lideri özel bir şirkettir.
 
SICPA TÜRKİYE, GELİR İDARESİ BAŞKANLIĞI tarafından 2007 yılında uygulanmaya başlayan BÜİS- Bandrollü Ürün İzleme Sistemi projesini SICPATRACE® platformu ile üstlenerek ülkemizde faaliyet göstermeye başlamıştır.
 
SICPATRACE® günümüzün yeni nesil teknolojileri ve uygulamaları ile tarafımızdan sürekli geliştirilmekte, birçok sektör ve ürün gruplarında kaynaktan tüketime kadar olan tedarik zincirinde ürün izlenebilirliği ve doğrulamasını yapabilecek modülleri entegre bir Ürün İzleme ve Takip Sistemi olarak sunabilmektedir.
 
Çözümlerimiz SICPA’nın güçlü  AR-GE çalışmaları ve patentli ürünleri kullanılarak geliştirilmekte ve özel güvenlikli mürekkep uygulamaları, donanım ve yazılımları birleştiren sistemlerin Tedarik ve Montajı,  Sistem Yönetimi ve İşletilmesi,  Teknik Servis ve Garanti Hizmetleri’nin tümü bir bütün olarak kendi kaynaklarımız ile sağlanmaktadır.