Uğur Motorlu Araçlar Sanayi ve Ticaret A.Ş

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

-

Kuruluş Yılı

-

Çalışan Sayısı

-

Web Site

-

Adres

-

Hakkımızda Uğur Motorlu Araçlar Sanayi ve Ticaret A.Ş 
 

137 ülkeye ihracat gerçekleştiren, sektöründe lider konumda bulunan ve 2000’i aşkın kişiye istihdam sağlayan Uğur Şirketler Grubu bünyesindeki Uğur Motorlu Araçlar, kendi tescilli markası "Mondial" ile 2004 yılında motosiklet sektöründe faaliyetlerine başlamıştır.  Aydın Nazilli'de 42.000 m2 alan üzerine kurulu Mondial,  Avrupa Standartlarına uygun, yıllık 192.000 motosiklet üretim kapasitesi ve toplamda 8 milyon adet yedek parça stoğu bulunan deposu ile sektöründe lider konumdadır.
Tuik satış verilerine göre de, Türkiye satış liderliğini elinde bulunduran, kaliteli ürün ve hizmet anlayışını benimseyen "Mondial"  450 satış noktası, 528 servis merkezi ve 250 yedek parça satış noktası ile tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir.
 
İK Yönetimi Vizyonumuz
Ülkemiz istihdamına katkıda bulunarak doğru işe doğru insan prensibiyle rekabet avantajı sağlayacak insan kaynağının sürekliliğini sağlamak ve İnsan Kaynakları uygulamalarıyla tercih edilen bir şirket olmaktır.
İK Yönetimi Misyonumuz
Faaliyet alanlarımızdaki başarı ve rekabet üstünlüğünün mimarı olan çalışanlarımızın en değerli varlığımız olduğunu görerek, güvenilir bir insan kaynakları politikası izlenmesi, çalışan memnuniyetinin ve sürekliliğinin sağlanması, çalışan motivasyonu ve aidiyet duygusunun arttırılması, görev ve sorumluluklara ait yetkinliklerin belirlenmesi ve geliştirilmesidir.
Uğurlu Olmak
Kariyer yolunuzda hayallerinizin gerçeğe dönüştüğü bir yerdesiniz. Ekibimize dâhil olan her çalışanımız için kariyer gelişim imkânı sunan, her alanda geliştirici ve öğretici okul niteliğine sahip aynı zamanda da görevinizde lider gibi hissetmenizi sağlayacak bir Uğurlu kariyerden bahsediyoruz. Fikirlerinizin ve çalışmalarınızın desteklendiği ve takdir edildiği bir ortam ile yöneticilerimizle birebir çalışma fırsatı yakalarken, dünyanın 137 ülkesine ihracat yapan global bir firmanın tüm birikim ve tecrübesinden faydalanmış olacaksınız.

Bu buluşmada başka neler mi kazanacaksınız?
•   Kendine özgü kültürel yapısıyla kendinizi bir aile ortamında gibi hissedecek ve kariyerinize yön vereceksiniz.
•   Profesyonel yönetim anlayışı içerisinde, sizi sahiplenen yöneticiler ile çalışarak gelecek kaygısını düşünmeyi bırakıp, yeni fikirler ile kendinizi geliştirme fırsatı bulacaksınız.
•   Kazan – Kazan anlayışı çerçevesinde hem markaya hem de kendinize değer katacaksınız.
•   Öğrenen organizasyon yapısı ile hayat yarışında kendinize sürekli yeni şeyler katacak ve rakiplerinizin hep bir adım önünde yer alacaksınız.