VEKTÖREL BİLİŞİM YAZILIM ÖZEL.EĞT.ÖĞR.MÜH.YAY.GD.TİC.LTD.ŞTİ

Eğitim

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

-

Kuruluş Yılı

2004

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 1-24

Mavi Yaka : 1-24

Web Site

www.vektorelbilisim.com

Adres

Kızılay Mah. Fevzi Çakmak 1. Sok. No: 24 /5-6-7-8 Çankaya / ANKARA

Hakkımızda

Biz Kimiz

2004 yılında kurulan Vektörel Grup, Bireysel Eğitim, Kurumsal Eğitim, Uzaktan Eğitim ve Bilgi Teknolojileri Danışmanlığı hizmetlerini sunar.

Aynı anda 120 öğrenciye

Yazılım Kursu, Autocad Kursu, 3Ds Max Kursu, Microsoft Ağ Sistem Kursu, Web Tasarım Kursu, Grafik Tasarım Kursu, Solidworks Kursu, Java kursu, Revit Kursu, IOS Swift Kursu, Lumion Kursu

Eğitimlerini verebilme kapasitesine sahip Vektörel Bilişim;

20 adet tam donanımlı ve akıllı tahta özellikli, klimalı laboratuarları, "Uzaktan Eğitim" odası, 24 adet değişik bilgisayarlı eğitim seçeneği ve M.E.B. onaylı sertifika

çeşitliliğiyle de Ankara'nın En Geniş ve Uzman Eğitmen Kadrosuna Sahip, Türkiye'de "Tam Öğrenme Modelini" Uygulayan TEK Bilgisayar Eğitim Merkezidir.

Microsoft Yazılım Uzmanlığı, Java Kursu, AutoCAD Kursu, 3Ds Max Kursu Ankara ve Yazılım Kursu alanlarında hem bireysel hem de kurumsal eğitimler veren Vektörel Bilişim 2004 yılından bu yana 130 bin'in üzerinde mezun verdi. Bu eğitimeri tamamlayanlar Microsoft, Adobe, AutoDesk, Oracle, Google gibi kuruluşlardan uluslararası sertifika almaya hak kazandılar.

Kurumlara yönelik Kurumsal İleri düzey eğitimlerin yanı sıra yazılım üretimi ve danışmanlığı alanlarında uzman personeli ile dönemsel ve uzun zamanlı özel projeler ve uygulamalar geliştiriyor. özellikle Ankara Merkezli Kamu Kurumları ile işbirliği içinde yürütülen projelerde profesyonel danışmanlıklar veriyor.