Genel Bilgiler

Günümüzde rekabete ayak uydurabilmek için, dinamik olmanın gerekliliğine inanıyoruz. Bu yüzden seyahat ortağınız olarak, değişimleri takip edip, sektördeki en uygun fiyatları size sunmak için çalışıyoruz. Kurumsal seyahat sektöründe deneyimli kadrosu ile Ventus Travel olarak, bütün kurumsal seyahat ihtiyaçlarınıza yanıt veriyoruz.

Seyahatinizin tüm alanlarda ihtiyaçlarınıza yanıt verecek seyahat acentası Ventus Travel, ayrıntılar dahil olmak üzere seyahatinizin tüm planlamasında yanınızda olacaktır. Bizimle iletişime geçtiğinizde, firmanıza özel olarak yönlendirilecek seyahat danışmanız, bütün seyahat ihtiyaçlarınız için iletişim noktası olacak ve size destek verecektir.

Ventus Travel, IATA (Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği) ve TURSAB (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği) üyesi A grubu seyahat acentasıdır. Firmanıza özel çözümlerle, seyahat bütçenizin en uygun şekilde kullanmasına yardımcı olur ve dinamik kadrosu ile hızlı ve kaliteli seyahat alternatiflerine ulaşmanızı sağlar.

 

 

 

Devamını Oku Gizle


ÇALIŞMA SAATLERİ

Hafta içi 09.00 - 18.00

Cumartesi 09.00 - 13.00

KURULUŞ YILI

2010

Ventus Travel İş İlanları

Firmaya ait ilan şuan için yok Ancak yeni ilan çıktığında ilk sen haberdar olmak istiyorsan firmayı takip etmen yeterli.