YAĞMUR TARIM MAKİNALARI SANAYİ TİCARET A.Ş.

Tarım / Ziraat, Tarım Araç ve Ekipmanları

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 18.30

Kuruluş Yılı

1968

Adres

-

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Araba
  • Yemekhane

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 1-24

Mavi Yaka : 200-249

Web Site

http://www.yagmur.com/

Hakkımızda

1968 yılında kurulan Yağmur, yüksek üretim kapasitesi, teknolojik yapısı ile tarım makinesi sektörünün lider markasıdır.

Alanında Türkiye'nin en büyük, Avrupa'nın sayılı üreticilerinden olan Yağmur, 55 ülkeye ihracat yapmaktadır.

Şirket Merkezi
Yağmur Tarım A.Ş. şirket merkezi İstanbul, Beylikdüzü'nde bulunmaktadır. 

Ücret Politikası
Aylık sabit ücret  ödenmektedir. Yılda bir kez genel ücret ayarlaması yapılmaktadır. Çalışanla karşılıklı mutabık kalınan hedeflere ulaşma oranına ve pozisyonlara bağlı olarak da değişken gelir pirim sistematiği uygulanabilir.

Yükselme Olanakları
Yetkinlik sistematiği ve çalışanlar ile yapılan kişisel görüşmelerle desteklenen kariyer planlaması doğrultusunda yükselme olanakları belirlenir. Ayrıca Uzmanlık Kariyer programları uygulanmaktadır. 

Askerlikle İlgili Tutumlar
Genelde askerliğin tamamlanmış olması tercih sebebidir. Ancak diğer şartlar uygun olduğu takdirde askerliği uzun süreli tecilli çalışanlar da kabul edilebilir.

Çalışma Saatleri/Fazla Mesai
Çalışma saatleri haftada 5 gün, 08:00 - 18:30 arası olarak haftalık toplam 45 saat tanımlanmıştır. İşin gerekliliğine ve şirket yönetimi kararına bağlı olarak fazla çalışma yapılabilir.

İzin Politikası
Yıllık ücretli izine, işe girişten bir yıl sonra hak kazanılır.1-5 sene 18 iş günü, 5-15 sene 22 iş günü, 15 yıldan sonra 26 iş günü izin kullanılır.