Generica İlaç San. ve Tic. A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.generica.com.tr 

Generica İlaç San. ve Tic. A.Ş.

2008 yılında ilaç sektörüne giren Generica İlaç San. ve Tic. A.Ş. çok farklı terapötik alanlarda geniş ürün portföyüne sahip Ulusal bir ilaç firmasıdır. Uluslararası standartlarda kaliteye dayalı bir hizmet sunmayı hedefleyen Generica İlaç, ekibine yeni profesyonel Yönetici ve elemanları dahil ederek yaşamsal faaliyetine başlayacaktır. Bu neden ile aşağıda yer alan bölümlere tecrübeli, etkin, yetkin ve başarma arzusu yüksek gelişime açık elemanlar alacaktır.
Generica İlaç San. ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Formülasyon Uzmanı İstanbul(Asya) Generica İlaç San. ve Tic. A.Ş.
Formülasyon UzmanıGenerica İlaç San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Eczacılık veya Kimya/Kimya Mühendisliği programlarından mezun,tercihen yüksek lisans veya doktora derecesine sahip,Araştırmacı ruha sahip, inisiyatif kullanabilen, çözüm ve sonuç odaklı,İlaç sektöründe formülasyon geliştirme çalışmaları ve proje yönetimi konusunda en az 3 yıl deneyim sahibi,Takım çalışmasına yatkın, yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen,Formülasyon ekipmanlarının kullanımı konusunda bilgi ve deneyim sahibi,İyi derecede İngilizce bilen (yazılı ve sözlü iletişim kurabilen, güncel yayın ve kılavuz takibi yapabilen),MS Office uygulamalarını çok iyi düzeyde kullanabilen,Tercihen İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu (Deneyimsiz) Adana, Adıyaman... Generica İlaç San. ve Tic. A.Ş.
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu (Deneyimsiz)Generica İlaç San. ve Tic. A.Ş.
Ön Lisans veya Lisans mezunu, İlaç sektöründe daha önce benzer pozisyonda çalışmamış, İletişim becerisi yüksek, insan ilişkilerinde başarılı, aktif, dinamik, İş birliği ve ekip çalışmasına yatkın, İkna becerisi yüksek, Analitik düşünebilen, Seyahat engeli olmayan, Sürücü belgesine sahip, aktif araç kullanabilen  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Product Manager(Ürün Müdürü) İstanbul(Avr.) Generica İlaç San. ve Tic. A.Ş.
Product Manager(Ürün Müdürü)Generica İlaç San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, İlaç sektöründe tercihen Aile Hekimliği, KBB, MSS, OTC, Dahiliye, Cerrahi, Pediatri, FTR ürünlerinde Ürün Müdürlüğü deneyimi olan,İyi derecede İngilizce bilen, İletişim becerileri güçlü, analitik düşünme becerisine sahip, takım çalışmasına yatkın, sunum becerileri yüksek,Kilit müşteri yönetimi becerilerine sahip, MS Office uygulamalarına hakim, Aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış             Pazarlama Müdürü'ne direkt bağlı olarak çalışacak 'Ürün Müdürleri' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Geliştirme Sorumlusu/Uzmanı İstanbul(Avr.) Generica İlaç San. ve Tic. A.Ş.
İş Geliştirme Sorumlusu/UzmanıGenerica İlaç San. ve Tic. A.Ş.
Büyüyen ve gelişen organizasyonumuz doğrultusunda hedeflerimize beraber yürüyecek, ilaç sektöründe kendi pozisyonunda deneyimli ‘’İş Geliştirme Departmanımıza ‘’çalışma arkadaşları arıyoruz.Üniversitelerin tıp, biyoloji , işletme, ekonomi, mühendislik veya eczacılık programlarından mezun,Tercihen ilaç sektörü deneyimi olan, Çok İyi seviyede İngilizce bilen, Araştırma, analiz-raporlama-yorumlama konularında yetkin, Modelleme ve optimizasyon metedolojilerine hakim.  Proje yönetimi ve takipçilik nosyonu gelişmiş, Analitik düşünen, planlı çalışmayı ilke edinmiş MS Office Programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Erkek adaylar için askerliği tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı