Nasıl hesaplanır?
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Son iş deneyimin, geçmiş deneyimlerin ve toplam deneyimin uygunluk puanını etkileyen kriterler arasındadır.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Mesleki Yeterlilikler
Şirketlerin ilanda belirlediği kriterlerle özgeçmişindeki bilgilerin ne kadar uyumlu olduğu içerik karşılaştırılmasıyla bulunur.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Diğer Bilgiler

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Biz Kimiz?

Biz obilet.com olarak, Türk ve Avrupalı yatırımcılar tarafından desteklenen ve sektöründe lider otobüs ve uçak bileti platformuyuz.

Kullanıcılarımıza Türkiye’nin önde gelen otobüs ve dünyanın önde gelen uçak firmalarının tüm sefer saatlerini ve ücretlerini tek bir ekranda sunarak en pratik ve ergonomik hizmeti sunuyoruz.

Şubat 2015'te MasterCard tarafından Avrupa’nın en iyi seyahat uygulaması seçildik, 2016 yılı boyunca 2.5 milyon bilet satışında bulunduk, 2017 yılında Deloitte tarafından Türkiye’nin En Çok Büyüyen 8. Teknoloji Şirketi şeçildik ve son olarak 2018 yılında 6 milyon bilet satışı gerçekleştirdik. 2019 yılı hedeflerimize, 100 kişilik mevcut ekip arkadaşlarımız ve aramıza katılacak yeni ekip arkadaşlarımızla beraber daha sağlam adımlarla koşmak istiyoruz.

obilet.com ailesine katılıp Çağrı Merkezi , Canlı Destek ve Veri Girişi ekipleri içinde görev alıp Müşteri Temsilcisi pozisyonunda çalışırımdiyorsanbiz seninle beraber başarıya yürümeye hazırız.

ARANILAN ÖZELLİKLER;

  • Bilgisayar ve klavye kullanımına güveniyorsan,
  • Çağrı merkezi, canlı destek veya veri girişi tecrüben varsa,
  • İstanbul Avrupa yakasında ikamet ediyorsan,
  • Askerliğin tecilli veya tamamlanmışsa,
  • Ve vardiyalı sistemde çalışabilirim diyorsan;

Kendini geliştirebileceğin, emeğinin karşılığını alabileceğin, fikirlerini özgürce sunabileceğin, hatta belki de uygulayabileceğin, Adil, keyifli, yenilikçi ve dinamik bir çalışma ortamında çalışabileceksin.


İŞ TANIMI

  • Obilet Müşteri Hizmetleri Departmanı olarak biz; Çağrı Merkezimize gelen çağrıları ve Obilet.com - Canlı Destek kanalı üzerinden gelen müşteri taleplerini karşılıyoruz aynı zamanda satışı yapılan biletlerin sisteme veri girişini gerçekleştiriyoruz,
  • İş takibini yapıp ve gerekli raporları yöneticilerimizle paylaşıyoruz.

Senden beraber yürüdüğümüz yol boyunca temelde isteğimiz şey bu ailenin parçası olup müşterilerimize enkaliteli hizmeti sağlaman.

Aday Kriterleri

Pozisyon Bilgileri