İlan yayından kaldırılmıştır!
İzmir, Manisa

İş Yerinde

İş Yerinde

İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Departman

Diğer

Diğer

Başvuru Sayısı

999+ başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Başvuru Sayısı

999+ başvuru

Departman

Diğer

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

GENEL İŞ BAŞVURUSU (MOSB - Manisa - Türkiye)

ARANAN NİTELİKLER

  • Üniversite / MYO bölümlerinden mezun olmak veya öğrenimine devam etmek,
  • İyi derecede İngilizce konuşup yazabilmek,
  • MS Office uygulamalarına hakim olmak,
  • Yönetim Sistemleri ve Yalın Üretim konularında bilgili olmak,
  • İletişim becerisi yüksek, takım çalışmasına yatkın,
  • Gelişime ve değişime açık,  
  • Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için),


HAKKIMIZDA

Türkiye'nin en modern ve entegre bisiklet üretim tesislerinden birine sahip olan Accell Bisiklet, 18.743 metrekaresi kapalı olmak üzere toplam 37.196 metrekare alan üzerindeki tesislerinde farklı kullanımlara yönelik nitelikli bisikletler üretmeye devam etmektedir.

Yönetim birimi, montaj/boya ve kadro/kalça üretim tesisleri ile merkezi Manisa'da bulunan Accell Bisiklet'in İzmir, İstanbul ve Ankara'da satış bölge müdürlükleri de bulunuyor. Türkiye genelinde yaklaşık 750 yetkili satıcı ve 450'den fazla yetkili servis ile hizmetlerine devam etmektedir.

Sadece ürettiği bisikletlerin son tüketiciye ulaşmasını sağlamakla kalmıyor, satış sonrası servis organizasyonu ile de son kullanıcıların bisiklet sürmekten keyif almasını sağlıyor. Yaygın servis ağı ve rutin servis hizmetlerinin yanı sıra Accell, bisiklet kullanıcılarına ücretsiz ilk bakım/ayar hizmeti de vermektedir.

Accell Bisiklet bir Accell Group şirketidir.


ACCELL GROUP HAKKINDA

Accell Group, bisikletlerimizi kullanan herkes için harika bir bisiklet deneyimi yaratmak için basit ve akıllı çözümler tasarlar. Accell Group bisiklet, bisiklet parçaları ve aksesuarları üretmektedir. Avrupa'nın önde gelen birçok bisiklet markasını tek bir çatı altında toplayarak e-bisikletlerde Avrupa'nın pazar lideri, bisiklet parçaları ve aksesuarlarında ise Avrupa'nın ikinci en büyüğü konumundayız. Bu markalar, en iyinin yeterince iyi olmadığı öncüler tarafından inşa edildi. Bugün hala o aile şirketlerinin girişimci ruhunu taşıyoruz. Sürekli bilgi birikimi ve zanaatkarlık alışverişi ile yüksek kaliteli, son teknoloji ürünler yaratmak için kendimizi zorlamaya devam ediyoruz.

Portföyümüzdeki tanınmış bisiklet markaları arasında Haibike, Winora, Ghost, Batavus, Koga, Lapierre, Raleigh, Sparta, Babboe ve Carqon yer alırken, XLC bisiklet parçaları ve aksesuarlarına yönelik markamızdır.

HATIRLATMALAR

Genel başvuru yapılması amacıyla verilmiş bu ilana başvurarak İnsan Kaynakları veritabanımıza özgeçmişiniz kaydedilecektir. KVKK kuralları gereği açık rıza onayınızın güncel olduğundan lütfen emin olun. Tüm başvuru ve değerlendirme süreçlerinde KVKK kurallarına uygun olarak çalışıyor ve gizlilik ilkesinden asla ayrılmıyoruz. Aynı konuda adaylarımızın da gereken özeni göstermesini bekliyoruz.


Mavi Yaka adaylar işçi pozisyonları için doğrudan fabrikamıza başvuru yapabilir.


Accell Bisiklet A.Ş. olarak şirketimize gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.Aday Kriterleri

Tecrübeli / Tecrübesiz
Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun), Doktora(Öğrenci), Doktora(Mezun)
Yapıldı, Muaf
İngilizce(Okuma : İyi, Yazma : İyi, Konuşma : İyi)

Genel Başvuru pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Genel Başvuru Genel Başvuru Maaşları Genel Başvuru Nasıl Olunur? Genel Başvuru Nedir? Genel Başvuru İş İlanları
Hakkımızda

ABOUT ACCELL GROUP We believe that cycling moves the world forward. We design simple and smart solutions in order to create a fantastic cycling expe

Şirket Sayfasına Git
Yan Haklar

Servis, Prim, Yemekhane, Yakacak, Bayram Yardımı.

Genel Başvuru pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Genel Başvuru Genel Başvuru Maaşları Genel Başvuru Nasıl Olunur? Genel Başvuru Nedir? Genel Başvuru İş İlanları