Nasıl hesaplanır?
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Son iş deneyimin, geçmiş deneyimlerin ve toplam deneyimin uygunluk puanını etkileyen kriterler arasındadır.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Mesleki Yeterlilikler
Şirketlerin ilanda belirlediği kriterlerle özgeçmişindeki bilgilerin ne kadar uyumlu olduğu içerik karşılaştırılmasıyla bulunur.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Diğer Bilgiler

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Firma Tanımı:
 

2007 yılında Elektronik mühendisliği mezunu Akademisyenler tarafından kurulan AdresGezgini A.Ş. İzmir’in yeni ticaret merkezi Bayraklı’da, Folkart Towers B Kule 36. katta 420 m2’lik kendi Ar-Ge ofisinde 60’ın üzerinde çalışanı ile hizmet vermektedir. Ayrıca İstanbul Levent Google Dome, Folkart Towers B Kule 25. kat ve Almanya Düsseldorf'da üç ayrı ofisi daha bulunmaktadır. Türkiye’nin en büyük, bünyesinde en çok sertifikalı uzman bulunduran Google Premier Partneri AdresGezgini A.Ş. aralıksız olarak her çeyrekte Google’dan Platin Ajans ödülü, her yıl All-Star ajans ödülü almaktadır. Kuruluşundan bu yana sayısız başarılı proje geliştiren AdresGezgini Ar-Ge Merkezi, 2017 yılının ilk çeyreğinden itibaren Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından resmi olarak tescil edilmiştir.
 

Aranan Nitelikler:

 

AdresGezgini Veri Analiz Ekibi'nin Ar-Ge projelerinde görevlendirmek ve dijital pazarlama ve Google Ads alanlarında yetiştirmek üzere, Veri Analizi yapabilecek sayısal ve analitik becerilere sahip Proje ve Portföy Yöneticisi Adayları arıyoruz. Adaylarda aranan şartlar aşağıdaki gibidir:

 
 • Üniversitelerin, 4 Yıllık SAYISAL ağırlıklı bölümlerinden mezun,
 • Tercihen  Temel Bilimler(Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji), Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, İstatistik ve eşdeğer bölümlerden mezun, 
 • İzmir’de ikamet eden,
 • Tercihen, 2 yıl iş tecrübesi olan,
 • Tercihen TÜBİTAK TEYDEB, KOSGEB proje deneyimi olan,
 • Tercihen ekip ve proje yöneticiliği deneyimi olan,
 • Ofis ortamında çalışmak isteyen,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak,
 • Dijital reklamcılık konusunda kariyer hedefi olan,
 • Bilgisayar ve internet kullanımına hakim,
 • Eğitim materyallerini takip edebilecek düzeyde iyi derecede İngilizce bilen,
 • Periyodik raporlama, analiz becerilerine sahip,
 • Kendini geliştirmeye, takım çalışmasına yatkın,
 • İletişim becerileri kuvvetli,
 • İş disiplini ve özgüveni yüksek,
 • Diksiyonu düzgün, prezentabl, sunum becerileri yüksek olmak.
 • İngilizce diline hakim olmak


İŞ TANIMI

İş Detayı:

 

Adayların görevi şirket içinde yürütülen dijital pazarlama ve yazılım odaklı Ar-Ge projelerinde görev almak, proje içerisinde gerekli analiz/raporlama çalışmaları yapmak olacaktır. Hizmet verdiğimiz alanlarda yeterli iş tecrübesine sahip olmayan adaylar öncelikli olarak Google Ads ve Facebook başta olmak üzere, YouTube, Gmail, Instagram, Yandex, Twitter, LinkedIn reklamları ile ilgili yoğun bir eğitim programından geçirilecek ve eğitimin çeşitli aşamalarında bu konularda sertifikasyon sınavlarına gireceklerdir. Eğitim ve sertifikasyon aşamalarından başarı ile geçen adayların görevi; şirketin Ar-Ge projelerinde aktif görev almak, kurumsal firmaların dijital ortamdaki stratejilerini belirlemek, dijital veriler üzerinden analiz yapmak, bu analizler üzerinden rapor hazırlamak, müşterilere sunmak, müşteri portföyü yönetmek ve AdresGezgini ofisinde müşteri toplantıları yapmak olacaktır. Eğitim aşamalarında Google İstanbul, Google Dublin, AdresGezgini Düsseldorf,  ya da Google California ofislerinde yapılacak kısa süreli eğitimler için şehir dışı ya da yurtdışı seyahatleri olabilir.


ÖNEMLİ NOT: Uygun görülen adaylarla bağlayıcılığı ve eğitim tazminatı olan minimum 2 yıllık  rekabet yasağı da içeren bir iş sözleşmesi yapılacaktır, kısa vadeli ve/veya geçici bir iş arayan adaylar için uygun bir pozisyon değildir.

Aday Kriterleri

Pozisyon Bilgileri

Firma Sektörü:

Bilişim, Yazılım, Mühendislik Hizmetleri , Reklamcılık, E-ticaret

Çalışma Şekli:

Haftaiçi 08.30 - 18.00

Sosyal / Yan Haklar:

Yemek Kartı (Setcard, Ticket, Multinet, Sodexo vb.)
Prim
Tam Gün Sağlık Hizmetleri

Çalışan Sayısı:

50-74