Nasıl hesaplanır?
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Son iş deneyimin, geçmiş deneyimlerin ve toplam deneyimin uygunluk puanını etkileyen kriterler arasındadır.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Mesleki Yeterlilikler
Şirketlerin ilanda belirlediği kriterlerle özgeçmişindeki bilgilerin ne kadar uyumlu olduğu içerik karşılaştırılmasıyla bulunur.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Diğer Bilgiler

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Kişisel gelişiminize yatırım yaparak Finans ve Sigorta sektöründe kariyer hedefliyorsanız AFİNANS YAŞAM EMEKLİLİK tam da aradığınız şirket . İş Ortağımız Fiba Emeklilik ve Hayat' ın bir aracısı olmaktan gurur duyacağınıza eminiz. Amacımız çalışanlarımızın kişisel beceri ve yetenekleri ile farklı bakış açılarını en yüksek seviyede kullanmalarını ve başarılı bir ekibin önemli bir parçası olmalarını sağlamak.  Bütün pozisyonlar için öncelikli olarak aranan nitelikler; Öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık, Özgüveni yüksek, sorumluluklarını önemseyen, Mücadeleci bir ruha sahip pes etmeyen, uyumlu ve kendini geliştiren, dinamik, Gelişime ve değişime açık takım oyuncusu olmasıdır. AFİNANS YAŞAM EMEKLİLİK değerleri ve vizyonu çerçevesinde Finans ve Sigorta sektörüne satış yöneticileri ve lider yetiştirmeye odaklı bir bakış açısı ile kişisel gelişim ve BAŞARI için tüm olanaklar yaratılır.

 

En iyi olmaya yönelik hedeflerinize ulaşmak istiyorsanız

Büyüyen ekibimize sizi davet ediyor.

 İŞİN TANIMI:

  • Bireysel emeklilik ve Hayat Sigortası ürünlerinin satışında deneyimli ya da deneyimsiz;
  • Sabit gelir, yüksek prim ve tüm sosyal imkanlar dahilinde çalışacak,
  • Referans sistemiyle hedef kişilere ulaşacak , randevu aldığı kişileri ziyaret edecek, müşterilerine finansal ve risk analizlerini yaparak onlara en uygun ürünü sunabilecek , ürünün satışını gerçekleştirecek ve satış sonrası hizmetini verebilecek.

 

Aranan Nitelikler

İzmir ve çevresinde ikamet eden , Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli , Kariyerini aktif satış üzerine kurmayı,bu alanda uzmanlaşmayı hedefleyen, Yoğun çalışma temposunu enerjisinin kaynağı olarak gören , İnsanlarla rahat iletişim kurabilen, Başarı odaklı, ikna kabiliyeti yüksek, çözüm üretebilen, gelişime açık, Müşteri yönetimi ve ilişki geliştirebilme konusunda başarılı olabilecek, Yurt içi ve yurt dışı eğitim, aktiviteler ve gezilere katılabilecek, Kişisel gelişimine ve fiziksel görünümüne önem veren, Üniversitenin 4 yıllık lisans bölümlerinden veya Emeklilik Gözetim Merkezi'nin belirlediği meslek yüksek okullarından MEZUN* * Parekende Satış ve Mağaza Yönetimi, Dış Ticaret, Emlak ve Emlak Yönetimi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Pazarlama, Menkul Kıymetler ve Sermaye piyasası, Maliye, Bankacılık ve Sigortacılık, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, İşletme Yönetimi, İnsan Kaynakları Yönetimi, Lojistik, Kooperatifçilik ve ilgili alt bölümlerden mezun.


Aday Kriterleri

Pozisyon Bilgileri

Firma Sektörü:

Finans ve Yatırım Danışmanlığı , Finans - Ekonomi, Sigortacılık, Hayat ve Emeklilik

Çalışma Şekli:

Hafta içi 09.00 - 18.00

Sosyal / Yan Haklar:

Yemek Kartı (Setcard, Ticket, Multinet, Sodexo vb.)
Prim
Hayat Sigortası

Çalışan Sayısı:

25-49