Nasıl hesaplanır?
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Son iş deneyimin, geçmiş deneyimlerin ve toplam deneyimin uygunluk puanını etkileyen kriterler arasındadır.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Mesleki Yeterlilikler
Şirketlerin ilanda belirlediği kriterlerle özgeçmişindeki bilgilerin ne kadar uyumlu olduğu içerik karşılaştırılmasıyla bulunur.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Diğer BilgilerGenel Nitelikler
Akkök Holding şirketlerinden Aksa Akrilik Kimya Sanayi A.Ş., 21 Kasım 1968 tarihinde yüzde 100 Türk sermayesiyle kuruldu. 5.000 ton/yıl kapasiteyle Yalova’daki fabrikasında 1971’de üretime başlayan Aksa Akrilik, ilk kez 1977’de dış pazara açıldı. Yıllar içinde gelişme ve ilerleme odaklı üretim politikasından ödün vermeyen Aksa Akrilik, 315.000 ton/yıl üretim kapasitesiyle dünyanın en büyük, Türkiye’nin tek akrilik elyaf üreticisi konumuna ulaştı. Şirket, Türkiye'deki akrilik elyaf talebinin yaklaşık yüzde 69’unu, dünyadaki akrilik elyaf pazarının yaklaşık yüzde 17’sini karşılamaktadır.
 
Aksa Akrilik, halıdan döşemeliğe, süveterden çoraba, iplikten el örgüsüne, kadifeden kilim, battaniye, tente ve endüstriyel filtrelere kadar çok çeşitli alanlara tekstil ve teknik tekstil hammaddesi tedarik etmektedir.
 
502 bin metrekarelik bir alanda kurulu Aksa Akrilik, 2017 yılının ilk 6 ayında pek çok kurumsal başarıya imza attı. Aksa Akrilik, Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği’nin düzenlediği 7’nci Kurumsal Yönetim Ödülleri’nde zirvenin sahibi oldu. Türkiye’nin önde gelen bağımsız kurumsal derecelendirme şirketi Saha’nın yaptığı çalışmada Kurumsal Yönetim Derecelendirme Notu’nu 9,60’a çıkaran Aksa Akrilik, 50 şirketi geride bırakarak, Kurumsal Yönetim Endeksi’nde en yüksek nota sahip 1’inci şirket oldu.
 
5 kıtada 50’den fazla ülkeye ihracat yapan Aksa, uzun yıllardır olduğu gibi, bundan sonra da artan yatırım planları, yeni projeleri, ürünleri ve büyüyen iş hacmiyle dünya liderliği konumunu sürdürecektir.


Yalova'da  kurulu fabrikamızın Bakım  Müdürlüğünde Mekanik Bakım Mühendisi pozisyonunda görev yapmak üzere aşağıdaki niteliklere sahip yeni bir ekip arkadaşı aramaktayız.
 
Genel Nitelikler
 • Üniversitelerin  Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,
 • Mekanik bakım konusunda en az 2 yıl deneyimli,
 • Bakım faaliyetlerinin belirlenmesi, önceliklerinin tayin edilmesi, organize edilmesi, uygulanması ve takibinin sağlanması konusunda deneyimli
 • Ekipman modernizasyonu konusunda deneyimli ve proje yönetimi metodolojisi ile iyileştirme çalışmalarında bulunabilecek,
 • Temel düzeyde otomasyon bilgisine sahip,
 • Çok iyi derecede İngilizce bilen,
 • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
 • Takım çalışmasına yatkın, problem çözmeyi seven, proaktif,
 • MS Office programlarına hakim, tercihen Maxsimo bakım yönetim sistemi bilen
 • Yalova veya Gölcük civarında  ikamet eden/edebilecek adaylar aranmaktadır.


İŞ TANIMI

 • Sorumluluğundaki mekanik donanımın sürekli bakımlı ve verimli çalışabilir durumda tutulabilmesi,
 • Arıza kaynaklı kayıpların minimuma indirilmesinin en ekonomik yöntemlerle, son teknolojik gelişmeler ışığında, iş güvenliği ve teknik emniyet kuralları çerçevesinde sağlanması  


İş TanımıŞehir/Ülke: Yalova
İlan Tarihi: 11.06.2019
Personel Sayısı: 1

Aday Kriterleri

Pozisyon Bilgileri

Firma Sektörü:

Üretim / Endüstriyel Ürünler, Holding / Şirketler Grubu