Nasıl hesaplanır?
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Son iş deneyimin, geçmiş deneyimlerin ve toplam deneyimin uygunluk puanını etkileyen kriterler arasındadır.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Mesleki Yeterlilikler
Şirketlerin ilanda belirlediği kriterlerle özgeçmişindeki bilgilerin ne kadar uyumlu olduğu içerik karşılaştırılmasıyla bulunur.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Diğer Bilgiler

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Sen de Al Nalburiye ailesine katılmak ister misin?

Uzman kadromuz ile 50 yıldır var olduğumuz Nalburiye sektöründe çalışmalarımızda bizlere eşlik edecek satış temsilcileri arayışımız vardır. Biz Al Nalburiye ekibi olarak hırdavat, nalburiye malzemelerinin yanı sıra birçok sektöre bağlı ürünlerin ticaretini yapmaktayız. Temsilcilerimizin hem malzeme tedarik, hem satış tarafından öğrenmeye açık, araştırmacı bir kişiliğe sahip olmasını, kendine güvenen ve başarı odaklı olup firmamızı daha iyi seviyelere taşıyabileceğine inanmasını istiyoruz. Dolayısı ile sabırlı, disiplinli ve girişken, işlerinin peşini bırakmayacak olmasını bekliyoruz. Yazılı ve sözlü iletişimde kuvvetli ve düzgün bir diksiyona sahip olmanın yanı sıra genel görünümüne özen gösteren, prezentabl adayların; iletişimlerinde ve bahsi geçen işlerde kendini ayrıcalıklı kılacağını düşünüyoruz. Fiyat teklifleri vermek,malzeme alımı ve sevkiyat takipleri, müşterilerimiz ile bağlantıda olmak, temsilcilerimizin esas işlerini oluşturmaktadır. Çalışmalarımızı şuan Micro programı üzerinden yönetiyor, MS Office programları ile destekliyoruz. Satışını yaptığımız hırdavat nalburiye malzemelerinde tecrübeli olmanız bizim başvuran adaylar arasın da seçimimizde önceliklerden olacaktır fakat tecrübe olmaması da başvuruların göz ardı edilmesine neden olmayacaktır. Belirttiğimiz beklentilerimizin yanı sıra öğrenmeye açık olan bir yapıya sahip olan çalışma arkadaşlarımıza sektördeki en iyi çalışma ilişkilerinde yer alma imkanı sağlamaktayız. 

Tecrübesi olmayan öğrenmeye açık erkek adaylarımızın ilk olarak mağazamızda çırak pozisyonunda satış temsilcilerimize yardımcı olması, kadın adaylarımızın da kurumsal bölümde daha çok sekreterya işleri yönünden temsilcilerimize destek olup işleri en kısa sürede tecrübe etmesi beklenmekte. Başvuran adaylarımızın Karaköy'e ulaşım lokasyonunun rahat olması ve  erkek adaylarımız için askerliğini tamamlamış olması işe alım öncelikleri arasında yer almaktadır. 

Bahsettiğimiz nitelikler ve çalışma şekli sizler içinde uygunsa, ekibimize dahil olmak için pek de bir engel kalmıyor demektir.O zaman başvurunu yapabilir, en kısa zamanda inceleyeceğimiz cv'nle ilgili tarafımızdan geri dönüş alabilirsin.


Aday Kriterleri

Pozisyon Bilgileri

Firma Sektörü:

Üretim / Endüstriyel Ürünler, Hırdavat Sanayi, Yapı Malzemeleri, Ticaret , Mağazacılık (Ticaret)

Çalışma Şekli:

Hafta içi 08.00 - 18.00

Haftasonu (Cumartesi) 08.00 - 17.00

Sosyal / Yan Haklar:

Prim
Yemekhane

Çalışan Sayısı:

150-199