Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down

Allianz Sigorta Girişimciler Ofisi Acentesi

Allianz Sigorta A.Ş

İlan yayından kaldırılmıştır!
Ankara, Antalya, İstanbul(Avr.), İzmir, Samsun, İstanbul(Asya)
İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

En az 4 yıl tecrübeli

Departman

Sigorta

Sigorta

Başvuru Sayısı

879 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

En az 4 yıl tecrübeli

Başvuru Sayısı

879 başvuru

Departman

Sigorta

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Sektörün okulu kapılarını yeni acentelerini yetiştirmek üzere açıyor!

Kendi işinin sahibi olmak ve geleceğe tutkuyla yürüyenlerin tercihi olan Allianz’da sen de güçlü marka çatımız altında yeni acentemiz olarak yerini almak ister misin?

Allianz 70 ülkede genç, dinamik, 148 bin çalışanıyla kocaman bir aile ve bu ailede her şey tutkuyla başlar. Sen de Türkiye’nin tüm illerinde faaliyet gösteren acentelerimizle birlikte tutkuyla yürümeyi ve iş birliği yapmayı istiyorsan seni de aramıza bekliyoruz! 
Çünkü Allianz olarak çeşitli ve kapsayıcı bir iş gücüyle çalışıyor, hiyerarşiyi ortadan kaldırarak işi daha kısa sürede ve daha verimli nasıl yaparız inancıyla çevik çalışma modeline inanıyor ve her zaman fırsat eşitliğini sunan bir işveren olmaktan gurur duyuyoruz. Nereli olduğun, kimi sevdiğin ya da neye inandığın önemli değil. Hedefimiz hepimizin aynı tutkuyla işimize değer katmasını sağlamak.

Genel Nitelikler

 • Kendi işinin sahibi olmak istiyorsan,
 • 4 yıllık üniversite mezunu veya 2 yıllık Sigortacılık ön lisans mezunuysan,
 • Minimum 4 yıl direkt satış deneyimin ve direkt portföyün varsa,
 • SEGEM belgesine ve E-BEAS Lisansına sahipsen,
 • Kariyerini aktif satış üzerine kurmuş ve bu alanda uzmanlaşmışsan,
 • Sigortacılık/Hayat branşında bilgine güveniyorsan,
 • İş sorumluluğun yüksek ve iletişim becerine güveniyorsan,
 • İkna kabiliyetin yüksekse,

Şirketimiz tarafından verilen desteklerle acente çıktıktan sonra senden ne yapmanı bekliyoruz?

 • Belirlenen ürünlerin tanıtımını ve satışını yapmanı,
 • Müşterilerden gelen talepleri max. hizmetle değerlendirmeni ve karşılamanı,
 • Allianz değerlerine ve kültürüne uygun acente profilinde çalışmanı.

Yukarıdaki maddeler seni mi anlatıyor? Tam da sana göre olan iş tanımını tutkuyla ve başarıyla yerine getirebileceğine mi inanıyorsun? O zaman seni “Allianz Sigorta Girişimciler Ofisi Acentesi” olmak için ilanımıza başvurmaya bekliyoruz!

Aday Kriterleri

Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun), Doktora(Öğrenci), Doktora(Mezun)
Yapıldı

Acente Sahibi pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Acente Sahibi Acente Sahibi Maaşları Acente Sahibi Nasıl Olunur? Acente Sahibi Nedir? Acente Sahibi İş İlanları
Şirketin Aydınlatma Metni

İŞ BAŞVURULARI KAPSAMINDA İLETİLEN KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİNE İLİŞKİN AYDINLATMA METNİİş başvurunuz ile ilgili iletilen kişisel verileriniz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ("Kanun") kapsamında Allianz Sigorta A.Ş. tarafından, Veri Sorumlusu sıfatıyla, başvurmuş olduğunuz pozisyon için uygunluğunuzun değerlendirilebilmesi, şirketimizin insan kaynakları politikaları çerçevesinde işe alım ve referans süreçlerinin yürütülebilmesi, sonuçlandırılması ve bu kapsamda sizinle iletişime geçilebilmesi, kimlik tespiti, mevzuattan kaynaklanan yükümlülüklerimizin yerine getirilebilmesi, insan kaynakları politika ve uygulamalarının ifa edilebilmesi, elektronik veya kâğıt ortamında tüm kayıt ve belgelerin düzenlenebilmesi, yetkili otoritelerce öngörülen bilgi saklama, raporlama, bilgilendirme yükümlülüklerine uyulabilmesi amacıyla işlenebilecektir.Yukarıda belirtilen amaçlarla kişisel verileriniz, denetleyici ve düzenleyici makamlar ve ilgili kamu kuruluşları ve meslek kuruluşları ile; mevzuat hükümlerinin izin verdiği kişi veya kuruluşlara, hizmet sağlayıcılarına ve danışmanlara mevzuatın izin verdiği ölçüde aktarılabilecektir. Kanunun 5’inci maddesinde belirtilen; sözleşmenin kurulması veya ifasıyla doğrudan doğruya ilgili olması kaydıyla kişisel verilerin işlenmesinin gerekli olması, hukuki yükümlülüklerimizin yerine getirilebilmesi ve temel hak ve özgürlüklere zarar vermemek kaydıyla şirketimizin meşru menfaatleri için veri işlenmesinin zorunlu olması hukuki sebeplerine dayanarak; kendiniz, referanslarınız, daha önce çalıştığınız şirket/çalışanları veya 3. kişi/kurumlar tarafından; şirketimize veya aracı kuruluşlara iletilen kişisel verileriniz; sözlü, yazılı veya elektronik ortamda, tamamen veya kısmen otomatik olan ya da herhangi bir veri kayıt sisteminin parçası olarak otomatik olmayan yollarla toplanabilecektir.Kanun’un “ilgili kişinin haklarını düzenleyen” 11. maddesi kapsamındaki taleplerinizi, Veri Sorumlusuna Başvuru Usul ve Esasları Hakkında Tebliğ’e göre, Allianz Tower Küçükbakkalköy Mahallesi Kayışdağı Caddesi No: 1 34750 Ataşehir İstanbul adresinden yazılı olarak şirketimize iletebilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Allianz Sigorta A.Ş İş İlanları

Acente Sahibi pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Acente Sahibi Acente Sahibi Maaşları Acente Sahibi Nasıl Olunur? Acente Sahibi Nedir? Acente Sahibi İş İlanları