Nasıl hesaplanır?
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Son iş deneyimin, geçmiş deneyimlerin ve toplam deneyimin uygunluk puanını etkileyen kriterler arasındadır.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Mesleki Yeterlilikler
Şirketlerin ilanda belirlediği kriterlerle özgeçmişindeki bilgilerin ne kadar uyumlu olduğu içerik karşılaştırılmasıyla bulunur.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Diğer Bilgiler

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Bu pozisyonda görev alacak ekip üyemizin "ön muhasebe" deneyimiyle birlikte "etkili iletişim" yeteneğine de sahip olması gerekir. Bu pozisyon için ssk, yol, yemek ödeneklerinin yanı sıra 2750TL sabit maaş verilecektir. Lütfen ilan detaylarını okumadan başvurmayınız.

  • Eğitim yayıncılığı sektörünün yapısı gereği belirli dönemlerde sipariş ve sevkiyat işleri ve dolayısıyla ön muhasebe işlemleri azaldığı için, bu posizyonda görev alacak kişinin aynı zamanda satış ekibine destek verebilecek donanımda olması gerekir. Zamanının bir kısmını kurumsal müşterilerimizden sipariş alma, faturalama, sevk ve tahsilat işlemleri ile muhasebesel kayıt ve raporlamayla geçirecek, bir kısmını ise Özel Okul yöneticileri ile iletişime geçerek onlara tanıtım paketi (ürün örneği, katalog vs) göndermekle. Bu yan görev doğrudan bir satış temsilcisi rolü değil fakat buna yakındır.
  • Ön muhasebe pozisyonunda mutluysanız, kurumsal müşterilerimizin tüm sipariş, sevk ve tahsilat süreçlerini dinamik bir biçimde yönetebilecek donanımınız varsa, bizim ve müşterilerimizin haklarını korumada objektif, şeffaf ve titizseniz, satış ekibine destek verebilecek yetenek ve istekliliğiniz varsa CV'nizi görmek isteriz. 
  • Eğitiminize, yaşınıza, deneyiminize, iletişim becerinize, öz güveninize, üretkenliğinize, disiplininize, ön muhasebe bilginize, bilgisayar kullanma becerinize, rapor hazırlama kültürünüze ve referanslarınıza bakacağız elbette. 
  •  CV'niz umut vericiyse sizi ararız. Bizi telefonda iyimser, etkileyici ve istekli bir ekip üyesi olacağınıza ikna ederseniz sizinle tanışmak isteriz. Dürüstlüğünüze, zekanıza ve enerjinize inanırsak birlikte çalışmak isteriz.
  • Yaklaşık on kişilik küçük bir grubun üyesi olacağınızı dikkate almanız gerekir. Yani daha büyük bir organizasyonda mutlu olacağını düşünenlerin uzak durmaları gereken bir pozisyondur. Özverili, içten, öğrencileri bir rakam büyütme aracı olarak görmeyen, kaliteli ve faydalı içerik üretmeyi önemseyen küçük bir ekibiz. 
  • İş yeri lokasyonu olarak Kozyatağı Metro durağından 8-10 dk. yürüyüş mesafesindeki Flora Rezidans'ın dikkate alınması gerekir. (Bu ilan yayındayken, ihtiyaçlarımızı daha iyi karşılayacak, Bostancı - Acıbadem metro güzergahında, yine metroya yakın yeni bir ofise geçme durumumuz olabilir.) 

Aday Kriterleri

Pozisyon Bilgileri

Firma Sektörü:

Yayıncılık

Çalışan Sayısı:

1-24