Nasıl hesaplanır?
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Son iş deneyimin, geçmiş deneyimlerin ve toplam deneyimin uygunluk puanını etkileyen kriterler arasındadır.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Mesleki Yeterlilikler
Şirketlerin ilanda belirlediği kriterlerle özgeçmişindeki bilgilerin ne kadar uyumlu olduğu içerik karşılaştırılmasıyla bulunur.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Diğer Bilgiler

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Bu pozisyonda görev alacak ekip üyemizin "ön muhasebe" deneyimiyle birlikte "etkili iletişim" yeteneğine de sahip olması gerekir. Bilgisayar bilimleriyle bağlantılı bir bölümden mezun olmuş ya da web tabanlı uygulamalar kullanmayı gerektiren işlerde çalışmış, ön muhasebe ve satış destek alanlarına yabancı olmayan ve bu işleri severek yapabilecek adaylar için de uygun bir pozisyondur. 

Lütfen aşağıdaki detayları okumadan başvurmayınız.

  • Eğitim yayıncılığı sektörünün yapısı gereği belirli dönemlerde sipariş ve sevkiyat işleri ve dolayısıyla ön muhasebe işlemleri azaldığı için, bu posizyonda görev alacak kişinin aynı zamanda satışa destek verebilecek donanımda olması gerekir. Zamanının bir kısmını kurumsal müşterilerimizden sipariş alma, faturalama, sevk ve tahsilat işlemleri ile muhasebesel kayıt ve raporlamayla geçirecek, bir kısmını ise "Özel Okul" yöneticileri ile iletişime geçerek onlara tanıtım paketi (ürün örneği, katalog vs) göndermekle. Bu yan görev doğrudan bir satış temsilcisi rolü değil fakat buna yakındır ve bu nedenle etkili iletişim becerisi gerektirir. 
  • Ön muhasebe pozisyonunda mutluysanız, kurumsal müşterilerimizin tüm sipariş, sevk ve tahsilat süreçlerini dinamik bir biçimde yürütebilecek donanımınız varsa, bizim ve müşterilerimizin haklarını korumada şeffaf, objektif ve titizseniz, satış ekibine destek verebilecek yetenek ve istekliliğiniz varsa CV'nizi görmek isteriz. 
  • Eğitiminize, yaşınıza, deneyiminize, iletişim becerinize, öz güveninize, üretkenliğinize, disiplininize, ön muhasebe bilginize, bilgisayar kullanma becerinize, rapor hazırlama kültürünüze ve referanslarınıza bakacağız elbette. 
  •  CV'niz beklentilerimize uygunsa sizi ararız. İyimser, etkileyici ve istekli bir ekip üyesi olacağınıza inanır; dürüstlüğünüze, zekânıza ve enerjinize güvenebileceğimizi görürsek birlikte çalışmak isteriz.
  • Özverili, içten, öğrencileri bir rakam büyütme aracı olarak görmeyen, kaliteli ve faydalı içerik üretmeyi önemseyen küçük bir ekibiz. Bu küçük ekibin bir üyesi olacağınızı dikkate almanız gerekir. Yani daha büyük bir organizasyonda mutlu olacağınızı düşünüyorsanız uzak durmanız gereken bir pozisyondur. (Öte yandan, kısa vadede EDROOF markasının temsilcisi, ardından satış ya da pazarlama alanında kurumun "temsil yüzü" olma hedefiniz ve bu hedefe ulaşmanızı sağlayacak zekâ ve enerjiniz, bunlardan da önce "dürüst" bir kişiliğiniz varsa, ihtimal ileride bu liderlik görevini üstlenebileceğiniz bir ortam bulacaksınız. Şu an 100.000 civarında öğrenciye hizmet veriyoruz, yakında bunun onlarca katı öğrenciye ulaşacağız. İleride binlerce öğretmen ve idareciye ilham verecek liderlerimizin bu küçük mutfaktan çıkması için "organizasyon şemamızın üst bölümlerini" bir süre daha boş tutmakta kararlıyız.)
  • İş yeri konumu: Dumlupınar Mah. Doruk Sk. Yenitepe İstanbul Sitesi Kadıköy / İstanbul (Ünalan Metro ve Uzunçayır Metrobüs duraklarına yaklaşık 15 dk yürüme mesafesinde, Akasya AVM'nin karşı çaprazında) 

Aday Kriterleri

Pozisyon Bilgileri

Firma Sektörü:

Yayıncılık

Çalışan Profili:

Beyaz Yaka: 1-24
Mavi Yaka: 1-24