Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
Ankara(Sincan)
Bugün güncellendi

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Departman

AR-GE

AR-GE

Başvuru Sayısı

505 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Başvuru Sayısı

505 başvuru

Departman

AR-GE

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

ASAP MEKANİK olarak müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiğimiz yenilikçi mühendislik çözümleri ile yurt içi ve yurt dışında, özellikle beyaz eşya sektörünün önde gelen markaları için anahtar teslim üretim hatları tasarlamakta ve imal etmekteyiz. 2010 yılından bu yana makine imalat sektöründe çağdaş tasarımlar ve ileriye dönük AR-GE merkezli çalışmaları ile ulusal ve uluslararası pazarlarda ülkemiz adına katma değeri yüksek işler yaptığımız firmamızda görevlendirmek üzere Tasarım Mühendisi alınacaktır.  

 

GENEL NİTELİKLER 

•Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,
En az 4 yıl makine tasarımı konusunda tecrübeli,
•Yenilikçi konseptler oluşturabilecek kadar araştırmacı ruha sahip,
NX CAD yazılımını çok iyi derecede kullanabilen,
•İngilizce diline yazılı ve sözlü hakimiyeti olan,
•Hareket tahrik ekipmanlarını (motor, redüktör, ...) seçebilen,
•Rulman, dişli, zincir, kayış, kavrama gibi makine elemanlarını ihtiyaca göre hesaplayıp belirleyebilen,

•Pnömatik, hidrolik ve elektronik malzeme bilgisi olan,
•MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen,
•Mesleği ile ilgili gelişmeleri yakından takip eden,
•Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip,
•Ekip çalışmasına yatkın,
•Sonuç odaklı ve hızlı karar alabilen,

İŞ TANIMI

•Özel amaçlı makinelerin baştan sona 3D tasarımlarını yapmak,
•Tasarım sürecine dahil olan birimlerle sürekli bilgi paylaşımı sağlamak,
•Tasarlanan makinenin üretim sürecinde ilgili birimlerle iletişim halinde bulunarak gerekli   durumlarda tasarımı değiştirmek,
•Tasarıma göre yapılan işlerin montaj aşamasında gözetimini yapmak,
•Makinelerin yerinde montajından sonra yapılacak deneme çalışmalarında bulunarak ilk devreye alınmada yanlış uygulamaları önlemek ve geri besleme almak.

 

Aday Kriterleri

En az 4 yıl tecrübeli
Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun)
Yapıldı
B sınıfı

Tasarım Mühendisi pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Tasarım Mühendisi Tasarım Mühendisi Maaşları Tasarım Mühendisi Nasıl Olunur? Tasarım Mühendisi Nedir? Tasarım Mühendisi İş İlanları
Şirketin Aydınlatma Metni

AYDINLATMA METNİKişisel veri, kimliği belirli veya belirlenebilir gerçek kişiye ilişkin her türlü bilgi olarak tanımlanmıştır.Buna göre; adınız, soyadınız, elektronik e-posta adresiniz, telefon numaranız, kan grubunuz, kimlik numaranız gibi sizi başkalarından ayırt etmeye yarayabilecek, şahsınıza ait her türlü veri “kişisel veri” olarak adlandırılır.Sahip olduğunuz kişisel veriler; Türkiye Cumhuriyeti Anayasası, 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu, 4857 Sayılı İş Kanunu hükümleri ile diğer yardımcı mevzuat çerçevesinde korunmaktadır.Firmamıza yaptığınız iş başvurusu ile işe alıma ilişkin olumlu veya olumsuz karara kadar geçen süre içerisinde sizlerle yapılan sözlü görüşmelerde, mail yazışmalarında, doldurduğunuz formlarda, özgeçmişinizde, işe başlama öncesinde yapılan sağlık muayenelerinde, mail yazışmalarında, altında imzanız bulunsun ya da bulunmasın, bu süreçte temin edilen ve sizinle ilişkilendirilebilecek belgelerde veya referanslarınızla başkaca kişi, kurum ve kuruluşlardan, portallardan tarafınıza ilişkin edindiğimiz bilgiler arasında kişisel verileriniz de bulunmaktadır. Asap Mekanik olarak, içerisinde kişisel verilerinizin de bulunduğu bu bilgilerinizi hakkınızda daha doğru ve objektif değerlendirme yapabilmek ve diğer adaylarla karşılaştırabilmek adına kayıt altında tutmamız gerekmektedir. Bu bağlamda tarafınıza ait bilgiler ve bu bilgilerin bulunduğu dokümanlar; bilgisayar ortamına aktarılarak depolanabilmekte, işe alım ve değerlendirme süreçlerinde kullanılabilmekte, arşivlenebilmekte, işe alım süreçlerinde yer alan personelle veya işe alım değerlendirmesi yapabilmesi adına üst yönetim, yöneticiler veya ilgili çalışanlar ile paylaşılabilmektedir. Nitekim iş başvurunuz olumsuz sonuçlansa dahi, daha sonraki istihdam ihtiyaçlarında sizlerle iletişim kurabilmek ve yeniden değerlendirme yapabilmek adına, bu bilgiler arşivimizde tutulmaya devam edilebilmektedir.MUVAFAKAT BEYANI6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Hakkındaki Kanun çerçevesinde yukarıda yapılan bilgilendirme kapsamında yer alan; iş başvurum ile işe alıma ilişkin olumlu ya da olumsuz karara kadar geçen süre içerisinde firmanıza tarafımca aktarılan bilgi ve belgelerde yer alan kişisel verilerin, yine yukarıda açıklanan kapsamda işlenmesine, paylaşılmasına, tarafıma ait kişisel verilerin yukarıda bahsi geçtiği gibi ilgili belgelerden temin edilebileceğine ve bu verilerinde tarafımca açıklanabilmesine ve paylaşılmasına, veri işleminin bir süre ile sınırlı olmayacağına olumsuz sonuçlansa dahi veri işlenmesine devam edilebileceğine onay veriyorum.

Detaylı Bilgi

İlgini Çekebilecek İlanlar

Tasarım Mühendisi pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Tasarım Mühendisi Tasarım Mühendisi Maaşları Tasarım Mühendisi Nasıl Olunur? Tasarım Mühendisi Nedir? Tasarım Mühendisi İş İlanları