Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

Torna Freze Operatörü

Assan Alüminyum

İlan yayından kaldırılmıştır!
Kocaeli, İstanbul(Asya)

İş Yerinde

İş Yerinde

İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Mavi yaka

Departman

Üretim / İmalat

Üretim / İmalat

Başvuru Sayısı

450 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Mavi yaka

Başvuru Sayısı

450 başvuru

Departman

Üretim / İmalat

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Şirketimizin Tuzla ve Dilovası lokasyonlarında görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip “Universal Torna Freze Operatörlüğü” yapacak çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

 

GENEL NITELIKLER

·       Universal Torna freze operatörlüğü konusunda en az 2 yıl tecrübeli,

·       Teknik resim okuma bilgisine sahip,

·       Standart ölçü aletlerini kullanmayı bilen,

·       En az Lise mezunu, Tercihen EML, Teknik lise ya da ilgili alanda Meslek Yüksek Okulu mezuniyet belgesi olan,

·       4’lü vardiya düzeninde çalışabilecek,

·       İş sağlığı ve güvenliği kurallarına riayet ederek çalışacak,

·       İstanbul Anadolu ya da Kocaeli’nde ikamet eden/edebilecek çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

 

İŞ TANIMI

·       Talep sahipleri tarafından oluşturulan iş emirlerine göre, gelen işleri Teknik resim veya numunelere göre  torna, freze vb tezgahlarda gerçekleştirmek.

·       İmalatları gerçekleştirmek için, uygun takım, aparat, malzeme seçimini yapmak.

·       Tezgahları uygun ilerleme ve devir sayılarında kullanmak.

·       Verilen toleranslar içinde parçayı işlemek. Ölçüm ve kontrolleri yapmak. Gerekirse takımları bilemek.

·       Işlemi biten parçaları temizlemek, yağlamak, istiflemek.

·       Tezgah, takım, aparat, ve avadanlıkları düzenli bir şekilde muhafaza etmek ve günlük bakım ve temizlik işlerini yapmak,

·       Atölye içerisinde sorumlu olduğu yerlerde genel tertip ve düzeni sürekli olarak sağlamak.

·       İSG ve Çevre Kurallarına harfiyen uymak.

 

Çalışma arkadaşlarımız, adaylarımız ve tüm iç/dış paydaşlarımızla“BİZ Birlikte Güçlüyüz” işveren markası mottomuz doğrultusunda iş birliği sağlıyoruz. İlanlarımıza başvuru yapan tüm adaylarımıza ırk, din, dil, cinsiyet, renk, ulusal ya da sosyal köken, cinsel yönelim, engellilik, siyasi görüş, hamilelik ya da medeni durum gözetmeksizin fırsat eşitliği sağlamanın bir ayrıcalık olmadığını biliyoruz.#BİZBirlikteGüçlüyüz

Aday Kriterleri

2 - 15 yıl arası
Lise(Mezun), Ön Lisans(Öğrenci), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun)
Yapıldı

Torna Freze Operatörü pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Torna Freze Operatörü Torna Freze Operatörü Maaşları Torna Freze Operatörü Nasıl Olunur? Torna Freze Operatörü Nedir? Torna Freze Operatörü İş İlanları
Hakkımızda

Global yassı alüminyum sektörünün öncü üreticilerinden Assan Alüminyum, kurulduğu 1988 yılından bu yana haddelenmiş alüminyum üretimi yapmaktadır. Rulo, levha, folyo ve boyalı alüminyum ürünleriyle ambalaj, distribütör, inşaat, dayanıklı tüketim, otomotive ve ısıtma-soğutma gibi bir çok sektöre hizmet vermektedir. İstanbul Tuzla ve Kocaeli Dilovası tesislerinde Kibar Holding çatısı altında üretim yapan Assan Alüminyum, yassı alüminyum sektöründe yıllık 300 bin tona ulaşan kurulu kapasitesi ile Türkiye’nin lider kuruluşudur. Ayrıca 100 bin tona ulaşan alüminyum folyo üretim kapasitesiyle ise Avrupa’nın en büyük üç üreticisinden biri konumundadır. Assan Alüminyum, İSO’nun Türkiye’nin en büyük ilk 500 sanayi şirketi sıralamasında 32. sırada bulunmaktadır. Assan Alüminyum iş ortaklarıyla birlikte Geleceği Birlikte Şekillendirmeyi hedeflemektedir. Güvenilirlik, esneklik ve yenilikçilik temel değerleri ile birlikte iş ortaklarıyla güvene dayalı ve uzun süreli ilişkiler oluşturmakta ve onlara özel esnek çözümler geliştirmektedir. Assan Alüminyum bünyesinde yer alan yenilenebilir enerji üretim tesisi ve geridönüşüm tesisi ise şirketin karbon ayakizini azaltarak sürdürülebilirliği sağlama hedefine direkt katkıda bulunmaktadır. Global kültürü, 1500’e yakın çalışanı ve kurulu uluslararası lokasyonlarıyla Assan Alüminyum, başta Batı Avrupa ve Kuzey Amerika başta olmak üzere, dört kıtada 70’ten fazla ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir. Chicago’da kurulan ve yüzde yüz Assan Alüminyum iştirakı olan Kibar Americas, şirketin Kuzey Amerika’ya yönelik büyüme ve potansiyel yatırım hedeflerini gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

Şirket Sayfasına Git
Yan Haklar

Özel Sağlık Sigortası, Servis, Yemekhane, Yakacak, Tam Gün Sağlık Hizmetleri, Kaza Sigortası, Erzak Yardımı, Bayram Yardımı, Bireysel Emeklilik.

Assan Alüminyum İş İlanları

Torna Freze Operatörü pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Torna Freze Operatörü Torna Freze Operatörü Maaşları Torna Freze Operatörü Nasıl Olunur? Torna Freze Operatörü Nedir? Torna Freze Operatörü İş İlanları