Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

İlan yayından kaldırılmıştır!
Adana, Ankara(Çankaya), Isparta, Mersin, İstanbul(Avr.), İzmir, Kayseri, Konya, Kırıkkale(Merkez), İstanbul(Asya)
İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

Tecrübeli / Tecrübesiz

Departman

Operasyon

Operasyon

Başvuru Sayısı

999+ başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

Tecrübeli / Tecrübesiz

Başvuru Sayısı

999+ başvuru

Departman

Operasyon

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

GENEL BAŞVURU 

1993 yılından beri, Bilkent Holding çatısı altındaki Bilintur Grubu’nun, %100 Türk sermayeli bir üyesi olarak, ulusal ve uluslararası pek çok platformda hizmet vermekteyiz. Başlangıçta Bilkent Üniversitesi ‘nin yemek gereksinimlerini karşılayan şirketimiz geçen zaman içerisinde hizmet alanlarını geliştirerek ülkemizin önde gelen Catering şirketlerinden biri haline gelmiştir.

Şu an, ülkemizde sektörün başarılı isimleri arasında ilk sıralarda yer alabilmemizin yegane sebebi; Bilkent Catering Centre olarak gelişen teknoloji ile tüketicinin taleplerini değerlendirme konusunda ciddi çalışmalar sürdürmemizdir.

Bilintur Catering Centre, sektörde bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ilk uygulayan şirket olarak, hızlı çözüm üretme kapasitesi, müşteri odaklı yaklaşımı, yaratıcılığa verdiği önem, iş yapış biçimindeki ciddiyet ve sahip olduğu kurum kimliğiyle öne çıkan bir markadır.

Hizmet kalitesinin sürekliliği için, gerekli olan sağlıklı bilgi akışının, iyi bir ekip çalışmasından doğacağına inanırız. Bu doğrultuda, çağın gereklerini karşılayan ve takım ruhuna sahip personelden oluşan departmanlarımız hizmet vermektedir. Her biri konusunda uzman olan deneyimli kadromuz, kaliteli ürün ve servis hizmetimizle birleşince “Tadında, Zamanında.” sloganının bizi çok iyi ifade ettiğine inanmaktayız.

BCC Catering’in en değerli kaynağı insandır. Sen de bu değerli kaynağın bir parçasıolmak, hayallerimize ortak olmak, bizimle bir olmak ister misin?

Hadi o zaman başvurunu yap!

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Değerli adayımız;

Şirketimiz bünyesinde mevcut ve/veya oluşabilecek pozisyonlarda değerlendirmek üzere genel başvuruları kabul etmekteyiz. BCC Catering ailesine katılmak istiyorsan güncel özgeçmişinle başvuruda bulunabilirsin.

Adaylarımızda aradığımız genel nitelikler;

  • Etkili iletişim becerilerine sahipsen,
  • Gelişime ve yeniliğe açıksan,
  • Kalite odağınla fark yaratmayı benimsiyorsan,
  • Dinamik bir çalışma ortamına kolay uyum sağlarım diyorsan,
  • Başvurduğun pozisyonun gerektirdiği eğitim alt yapısına sahipsen, (Gıda Mühendisi, Gıda Teknikeri, Diyetisyen, Aşçıbaşı, Aşçı, Garson)

Seni de aramızda görmek mutluluk duyacağız!

"Genel Başvuru" ilanımız, ileride oluşabilecek pozisyonlarda değerlendirilmek üzere aday havuzu oluşturmaya yöneliktir.Açık pozisyonlarımız için yayınladığımız diğer ilanlarımıza tüm adaylarımız her zaman başvuru yapabilir.

Şirketimize göstermiş olduğun ilgi için teşekkür ederiz.

 

 

 

Aday Kriterleri

Üniversite(Mezun)

Genel Başvuru pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Genel Başvuru Genel Başvuru Maaşları Genel Başvuru Nasıl Olunur? Genel Başvuru Nedir? Genel Başvuru İş İlanları