İlan yayından kaldırılmıştır!
Antalya(Merkez, Akseki, Aksu, Elmalı, Gazipaşa, Gündoğmuş, Demre, Korkuteli, Kumluca, Serik, Döşemealtı, Konyaaltı, Muratpaşa)

İş Yerinde

İş Yerinde

İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

Tecrübeli / Tecrübesiz

Departman

Satış

Satış

Başvuru Sayısı

551 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

Tecrübeli / Tecrübesiz

Başvuru Sayısı

551 başvuru

Departman

Satış

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Bereket Grup olarak , Akilli cihazlari koruma uzerine bir firmadir , akilli cihazları şefaf ve renkli olarak kaplama yaparak telefonları kılıfsız kullanmalarını sağlıyoruz müşterilerimizin .Toplam 40 calisanimiz ve Turkiyenin en iyi 13 avmsinde kendi subelerimiz mevcuttur.  


Markantalya Avm de cep telefonu aksesuar üzerine avm nin en işlek noktasında telefon aksesuar mağazamız bulunmaktadır.


Satışta kendine güvenen güler yüzlü bay ve bayan satış danışmanı aramaktayız.


Maaş+prim+sgk+yemek+yol


Kazanç olarak yüksek imkanlar sağlıyoruz , maaşın dışında günlük prim sistemi ile çalılıyoruz , aylık prim olarak ortalama 7000 tl ile 15.000 tl arkadaşlar prim alıyor maaşın yanında.


Aday Kriterleri

İlk Öğretim(Mezun), Lise(Mezun), Ön Lisans(Öğrenci), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun), Doktora(Öğrenci), Doktora(Mezun)

Satış Danışmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Satış Danışmanı Satış Danışmanı Maaşları Satış Danışmanı Nasıl Olunur? Satış Danışmanı Nedir? Satış Danışmanı İş İlanları