GENEL NİTELİKLER

GELİN BİR FARK YARATALIM: 15. MEC BUSINESS SEMINAR 2-3-4 MART’TA CROWNE PLAZA İSTANBUL ORYAPARK’TA!
Türkiye’nin en eski ve en büyük öğrenci topluluklarından Bilkent Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Topluluğu (MEC) tarafından 2005 yılından beri her sene başarıyla gerçekleştirilen ve bu sene 15.’si düzenlenecek olan MEC Business Seminar, iş dünyası ve öğrenciler arasında köprü olmaya devam ediyor.
Türkiye’nin ilk kampüs dışı öğrenci etkinliği olan MEC Business Seminar; üniversitelerden özgeçmiş elemesiyle seçilmiş  140 öğrenci ile şirket yöneticilerini oturumlar, paneller, vaka çalışmaları ile bir araya getiren bir kariyer kampıdır.
Bu yıl 15.si 2-3-4 Mart tarihlerinde  Crowne Plaza İstanbul Oryapark’ta gerçekleştirilecek olan MEC Business Seminar  15. Seneye özel pek çok farka da  imza atacak. 140 katılımcılı dev bir vaka çalışması,  iş dünyasında kadının önemine dikkat çekmek amacıyla ‘Ekonomiye Yön Veren Kadın Yöneticiler’ adlı bir panel ve daha nicesi. Katılımcıların keyifli zaman geçirmelerini sağlamak amacıyla da 2 Mart Cuma gecesi sürprizlerle dolu bir parti gerçekleşecek, 3 Mart Cumartesi gecesi  ise şirketlerin İK yetkilileri ile öğrenciler eşsiz bir gala yemeğinde bir araya gelecek.

Seminere başvurular sadece kariyer.net üzerinden alınmaktadır. Etkinlik ücretlidir.
Detaylı bilgi için:http://www.mecbusinessseminar.org/ 
Hemen ilana başvur!

Aday Kriterleri

Pozisyon Bilgileri