warning
İlan yayından kaldırılmıştır

Servis Danışmanı (Adana)

Borusan Otomotiv

Adana

İş Yerinde

İş Yerinde

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Eleman

Departman

Satış

Satış

Başvuru Sayısı

999+ başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Eleman

Başvuru Sayısı

999+ başvuru

Departman

Satış

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Borusan Otomotiv Grubu İnsan Kaynakları; fırsat eşitliği esasına dayanan ve istihdamda kadınlara öncelik sağlayan, çalışanların potansiyellerini ortaya koyabilme imkanlarını ve çeşitliliği destekleyen, yenilikçi ve yaratıcı düşüncelere açık, gelişim odaklı, iş tatmini yüksek, dinamik ve en önemlisi çalışanların kendilerini değerli hissettikleri bir ekip oluşturmayı hedefler.

 

Borusan Oto şirketimizin Adanalokasyonunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip Servis Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.

 

Aranan Nitelikler

 

 

·        Tercihen üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun

·        İlgili rolde min. 1 yıl tecrübeli

·        İyi derece İngilizce bilgisine sahip

·        İletişim ve organizasyon becerileri kuvvetli

·        Analitik bakış açısına sahip

·        Takım oyuncusu olan ve işbirliği bakış açısıyla ilerleyebilen

·        Müşteri odaklı hizmet anlayışına sahip

·        MS Office uygulamalarına hakim

 

Görev Tanımı

 

·        Borusan Oto şubelerinin satış sonrası KPI'larının günlük, aylık ve yıllık olarak raporlamak ve takip etmek

·        Şube bazlı olarak satış sonrası gelirlerinin arttırılması için gerekli analizleri yapmak

·        Satış sonrası karlılığın sürekli olarak takibi, analizi ve iyileştirilecek alanların kontrollerini sağlamak

·        Tüm distribütörlüğü bulunan markaların şubelerdeki standartlarının takibini yapmak

·        Pazarlama departmanları ile iş birliği yaparak yeni müşteri kitlelerine ulaşmak için çalışmalar yapmak

·        Parça stok yapısının verimliliğinin kontrolünün yapmak

·        Şube performanslarını arttıracak şekilde geliştirmeleri takip etmek

·        Bayi ve personel prim sistemlerini hazırlamak

·        İlave satış potansiyellerinin analizi ve şubeler arası benchmarklar yapmak

·        Sigorta işlem hacimlerinin takip ve analiz etmek

·        SSH operasyonu ile ilgili tüm sözleşme süreçlerini (sigorta, filo, cari çalışma) takip etmek

·        Servis kalitesinin artırılması için iş / hizmet geliştirme çalışmaları yapmak

·        Satış sonrası kampanyalarının düzenlenmesini ve takibinin sağlamak

·        Borusan Oto İletişim merkezi ile birlikte çalışarak şubelere gelen çağrı adetlerini izlemek ve yeni kampanya aramalarını organize etmek

·        Parça stoklarını ve siparişleri optimum seviye ile yönetmek

·        Bedelsiz işçiliklerin takibini ve istenilen düzeyde tutulmasının takibini sağlamak

·        Serviste bayinin hedef kitlesine uygun, aynı zamanda rekabet ortamını da dikkate alarak hizmetlerin geliştirilmesini ve uygulanmasını sağlamak
BORUSAN OTO SERVİS VE TİCARET A.Ş ÇALIŞAN ADAYI KİŞİSEL VERİLERİNİN İŞLENMESİ AYDINLATMA METNİ

 

a)   Veri Sorumlusu

 

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) uyarınca, kişisel verileriniz; veri sorumlusu BORUSAN OTO SERVİS VE TİCARET A.Ş (“Şirket”) tarafından aşağıda açıklanan kapsamda işlenecektir.

 

b)   İşlenen Kişisel Veriler

 

Şirketimiz, aday seçme ve değerlendirme süreçleri kapsamında, kimlik, iletişim, eğitim bilgileri, iş ve mesleki deneyim bilgileri, yabancı dil bilgileriniz ile diğer bilgileri (özgeçmişinizde yer verdiğiniz bilgiler, referans bilgileri, başvuru ve değerlendirme süreçleri kapsamında elde edilen bilgiler) işlemektedir.

 

c)        Kişisel Verilerin Hangi Amaçlar ve Hukuki Sebeplerle İşleneceği

 

Kişisel verileriniz, iş başvurusu talebinizin alınması ile sizinle görüşmelerin ve mülakatların gerçekleştirilmesi amaçlarıyla işlenirken, Kanun md. 5/2-e’de belirtilen “bir hakkın tesisi, kullanılması veya korunması için veri işlemenin zorunlu olması” hukuki sebebine dayalı olarak hareket edilmektedir.

 

Kişisel verileriniz, ilgili pozisyona, işe ve Şirketimiz İnsan Kaynakları politikalarına uygunluğunuzun değerlendirilmesi ve uygun bulunmanız durumunda size iş teklifi yapılması amaçlarıyla işlenirken, Kanun md. 5/2-c’de belirtilen “veri işlemenin sözleşmenin kurulması için gerekli olması” hukuki sebebine dayanılmaktadır.

 

Kişisel verileriniz, sizinle veya referans olarak belirttiğiniz kişilerle iletişime geçilmesi, Şirketimiz İnsan Kaynakları politikaları ve süreçlerinin yürütülmesi ile iş faaliyetlerimizin incelenmesi ve denetlenmesi amaçlarıyla işlenirken, Kanun md. 5/2-f’de belirtilen “ilgili kişinin temel hak ve özgürlüklerine zarar vermemek kaydıyla veri işlemenin meşru menfaatlerimiz için zorunlu olması” hukuki sebebine dayalı olarak hareket edilmektedir.

 

d)       İşlenen Kişisel Verilerin Kimlere [NG1] ve Hangi Amaçlarla Aktarılacağı

 

Kişisel verileriniz; yukarıda (d) başlığında belirtilen amaçlar ve hukuki sebepler doğrultusunda, destek alınan iş ortaklarımıza, tedarikçilerimize ve talep edilmesi halinde hukuki yükümlülüklerimizi yerine getirebilmek için yetkili kurum ve kuruluşlara aktarılacaktır.

 

e)     Kişisel Veri Toplama Yöntemleri ve Hukuki Sebepleri

 

Kişisel verileriniz, fiziki ortamda bilgilerinizi sağlamanız, e-posta, telefon gibi iletişim kanalları ya da profesyonel ağlar gibi elektronik ortamlar üzerinden toplanmaktadır. Verileriniz işlenirken Kanun’un 5. maddesinde belirtilen bir hakkın tesisi, kullanılması veya korunması, veri işlemenin sözleşmenin kurulması için gerekli olması ile veri işlemenin meşru menfaatlerimiz için zorunlu olması hukuki sebeplerine dayalı olarak hareket edilmektedir.

 

f)         İlgili Kişinin Kanun’un 11. maddesinde Sayılan Hakları

 

Kişisel veri sahibi ilgili kişiler olarak, Kanun’un “ilgili kişinin haklarını düzenleyen” 11. maddesindeki haklarınızı kullanmak için, web sitesmizde yer alan Başvuru Formu’nu doldurabilir, Firuzköy Blv. No:21, 34320 Avcılar/İstanbulİstanbul adresine yazılı olarak gönderebilir veya Veri Sorumlusuna Başvuru Usul ve Esasları Hakkında Tebliğ’de yer alan diğer yöntemlerle taleplerinizi Şirket’e iletebilirsiniz.

 

Şirket’in kişisel verileri nasıl işlediği hakkında detaylı bilgi almak için web sitemizde bulunan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası’nı inceleyebilir; sorularınız için bizimle ile iletişime geçebilirsiniz.

Aday Kriterleri

En az 1 yıl tecrübeli
Üniversite(Mezun)

Servis Danışmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Servis Danışmanı Servis Danışmanı Maaşları Servis Danışmanı Nasıl Olunur? Servis Danışmanı Nedir? Servis Danışmanı İş İlanları
Hakkımızda

Borusan Otomotiv Grubu, %50 Borusan Holding, %50 ise Almanya'da faaliyet gösteren GIWA Holding ortaklığıdır. 1984'ten beri faaliyet göstermektedir;

Şirket Sayfasına Git
Şirketin Aydınlatma Metni

BORUSAN OTOMOTIV İTHALAT VE DAĞITIM A.Ş. ÇALIŞAN ADAYI KİŞİSEL VERİLERİNİN İŞLENMESİ AYDINLATMA METN

Detaylı Bilgi

Servis Danışmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Servis Danışmanı Servis Danışmanı Maaşları Servis Danışmanı Nasıl Olunur? Servis Danışmanı Nedir? Servis Danışmanı İş İlanları