Digital Banking Fullstack Developer

BURGAN BANK A.Ş.

İstanbul(Avr.)(Sarıyer)

Uzaktan / Remote

Uzaktan / Remote

18 gün önce güncellendi

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Departman

Bilgi Teknolojileri / IT

Bilgi Teknolojileri / IT

Başvuru Sayısı

284 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Başvuru Sayısı

284 başvuru

Departman

Bilgi Teknolojileri / IT

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

KIPCO Grubu'nun (Kuwait Projects Company) bir iştiraki olarak 1977 yılında kurulan Burgan Bank Grubu, MENAT (Orta Doğu&Kuzey Afrika, Türkiye) bölgesinin en büyük şube ağına sahip bankalarından biridir. Özellikle kurumsal müşterilere, finansal kurumlara ve özel bankacılığa odaklanmış olup bireysel ve özel bankacılık alanlarında büyüyen bir markadır.

2013 yılından bu yana Burgan Bank Türkiye olarak sürekli değişen ve gelişen dünyanın dinamik yapısına hızla ayak uyduruyor, yenilikleri fırsata dönüştürüyoruz. Her zaman güvene dayalı, samimi ve sürdürülebilir ilişkiler kurarak tecrübeleri ve uzmanlıklarıyla birbirini besleyen ‘biz olmak, dinamizm ve kazanmak’ değerleri doğrultusunda uyum içinde çalışan bir kurumuz.

Hedefe ulaşırken tüm ekip arkadaşlarımızın çabasını ve performansını güçlendirmek için çalışan mutluluğunu benimsiyoruz. Ailemizin her üyesine daha ilk günden itibaren “Burgan seninle” mesajını veriyor; kariyer, gelişim, gelecek ve yaşam yolculuğunda her türlü eğitim, seminer ve uygulamalarla Burganlılara destek oluyoruz.

Bilgi Teknolojileri Grubu, Dijital Kanal Geliştirme Bölümü altında bulunan İletişim Kanalları ekibimiz için hali hazırda devam eden ve yeni başlayacak projelerin mimari tasarım çalışmalarında ve geliştirmelerinde gücümüze güç katacak çalışma arkadaşları arıyoruz.

Yeni projelerimizde sürekli araştırıyor, deniyor ve güncel teknolojileri deneyimliyoruz. Sen de yeni teknolojileri kullanmaya istekliysen ve farklı bakış açıları ile projelerimize değer katacağını düşünüyorsan seninle çalışmayı çok isteriz.

Kullandığımız ve senin de bilgin olsa güzel olur dediğimiz teknolojiler ve kavramlar ile ilgili bilgiyi aşağıda bulabilirsin;

  • SOLID prensiplere bağlı kalarak proje geliştiriyor, proje ihtiyaçlarına göre Design Pattern’lere başvurarak hayatımıza renk katıyoruz.
  • Backend uygulamalarını .Net Core, frontend uygulamalarını Angular ile geliştiriyoruz.
  • Veritabanı olarak MSSQL kullanıyoruz. Veritabanı geliştirmelerinde Code First yaklaşımı ile ilerliyoruz ve ORM olarak da Entity Framework ile geliştirmeler yapıyoruz.
  • Distributed Cache ve Distributed Lock kullanımı ihtiyacımızın olduğu noktalarda Redis,
  • Event Streaming için ise Kafka veya RabbitMQ da pek çok yazılımcı gibi bizim de vazgeçilmezimiz.
  • Statik test ortamları ile birlikte dinamik test ortamlarımız var, geliştiriciler çalıştığı feature’a özel bir ortam ayağa kaldırabilir. Bu şekilde tüm backend ve frontend uygulamaları kendisine özel veritabanları ile ayağa kalkar ve işimiz bittiğinde silip atabiliriz. Bu yapıyı tabiki de container teknolojisine borçluyuz.
  • Container teknolojisini sadece test ortamlarında değil, Production ortamındaOpenshift platformundaKubernetes altyapısı ile hayatımıza dahil ettik. Bölümümüzde yer alan tüm uygulamalar Devops ekibinin desteği ile Kubernetes ortamında hayatına devam ediyor.
  • Tüm deployment süreçlerimizi Azure Devops üzerinden yönetiyoruz, CD süreçlerimiz sayesinde zero down time deployment yapıyoruz.
  • Loglama ve uygulama performans yönetiminde Elastic’in tüm stack’i  ile hayatımızı kolaylaştırıyoruz.

Burgan Bank uzaktan çalışmayı destekliyor ve ekip arkadaşların ile beraber nasıl rahat çalışıyorsan o çalışma modelinde ilerlemene olanak sağlıyor. Sana da sadece yukarıda bahsedilen teknolojilerde kendini geliştirme, proje üretme ve faydalı olacağını düşündüğün yeni teknolojileri bankamız içerisinde konumlandırmak kalıyor.

Hali hazırda devam eden ve yeni başlayacak projelerde hem karar verici hem geliştirici olmak için tek yapman gereken ekibimize katılmak. Seni de aramızda görmeyi çok isteriz.

Aday Kriterleri

En az 5 yıl tecrübeli
Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun), Doktora(Öğrenci)

Yazılım Geliştirme Mühendisi pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Yazılım Geliştirme Mühendisi Yazılım Geliştirme Mühendisi Maaşları Yazılım Geliştirme Mühendisi Nasıl Olunur? Yazılım Geliştirme Mühendisi Nedir? Yazılım Geliştirme Mühendisi İş İlanları
Hakkımızda

KIPCO Grubu'nun (Kuwait Projects Company ) bir iştiraki olarak 1977 yılında kurulan Burgan Bank, özellikle kurumsal müşterilere ve finansal kurumlara

Şirket Sayfasına Git
Yan Haklar

Özel Sağlık Sigortası, Servis, Kaza Sigortası, Hayat Sigortası, Bireysel Emeklilik.

BURGAN BANK A.Ş. İş İlanları

Yazılım Geliştirme Mühendisi pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Yazılım Geliştirme Mühendisi Yazılım Geliştirme Mühendisi Maaşları Yazılım Geliştirme Mühendisi Nasıl Olunur? Yazılım Geliştirme Mühendisi Nedir? Yazılım Geliştirme Mühendisi İş İlanları