Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down

Lojistik ve Depo Sorumlusu (Senegal)

Doğanlar Mobilya Grubu imalat San.ve Tic. A.Ş

Senegal
10 gün önce yayınlandı

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman Yardımcısı

Departman

Lojistik

Lojistik

Başvuru Sayısı

186 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman Yardımcısı

Başvuru Sayısı

186 başvuru

Departman

Lojistik

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

1972 yılında mobilya sektörü ile temelleri atılan, mobilya sektörünün yanı sıra enerji, inşaat ve perakende sektörlerinde de yurt içi ve yurt dışında faaliyet gösteren Holdingimizin Senegal’de kurulmakta olan fabrikasında “Lojistik ve Depo Sorumlusu” olarak görevlendirilmek üzere;

Genel Nitelikler

 • E.M.L. Ağaç işleri veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
 • Lojistik ve depo yönetimi alanından en az 4 yıl tecrübe sahibi,
 • İleri seviyede Türkçe ve Fransızca bilen ve aktif kullanabilen,
 • Mobilya ve imalatı alanında en az 3 yıl deneyim ve tecrübe sahibi,
 • Depo ve lojistik süreç yönetimi yapmış ve işletmemizin depo lojistik bölümünü sevk ve idare edebilecek,
 • Tedarikçi yönetimi, değerlendirmeleri yapabilen, satın alma deneyimi olan,
 • Tercihen muhasebe bilgisine sahip olan,
 • Tedarikçilerle müzakere süreçleri yürütmüş, tedarikçi sözleşme koşullarına hakim,
 • İletişim yönü kuvvetli, sonuç ve çözüm odaklı,
 • Şirket içerisinde farklı departmanlar arası koordinasyon kurabilen,
 • Planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş,
 • Aktif araç kullanabilen, seyahat engeli bulunmayan,
 • Senegal’da ikamet edebilecek.


İş Tanımı

 • Fabrikanın depo alanının ve lojistik operasyonlarının yürütülmesinden sorumludur.
 • Lojistik operasyonlarını şirket standartları ve yasal mevzuata uygun şekilde gerçekleştirir.
 • Üretimden çıkan ürünlerin depoya giriş-çıkışlarının yapılmasını sağlar.
 • Ürünleri stok alanlarına yerleştirilmesinden ve teslimatı yapılacak ürünlerin hazırlanıp sevk edilmesinden sorumludur.
 • Sevkiyatların belirlenen plan doğrultusunda işlemesini sağlar, ilgili operasyon ve takipleri gerçekleştirir. (yükleme, araç organizasyonu vb.)
 • Depo düzeninin sağlanması çalışanların yönetilmesinden sorumludur.

Aday Kriterleri

En az 3 yıl tecrübeli
Üniversite(Mezun)
Yapıldı, Muaf

Lojistik Depo Sorumlusu pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Lojistik Depo Sorumlusu Lojistik Depo Sorumlusu Maaşları Lojistik Depo Sorumlusu Nasıl Olunur? Lojistik Depo Sorumlusu Nedir? Lojistik Depo Sorumlusu İş İlanları
Şirketin Aydınlatma Metni

DOĞANLAR MOBİLYA GRUBU İŞ BAŞVURU FORMU İLE İŞLENEN KİŞİSEL VERİLERE İLİŞKİN AYDINLATMA METNİ6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat kapsamında DOĞANLAR MOBİLYA GRUBU Veri Sorumlusu sıfatıyla, iş başvuru formu vasıtasıyla;- Kimlik verileri ( TC kimlik no, ad- soyad, doğum yeri ve tarihi, uyruk, cinsiyet, medeni durum),- İletişim verisi ( adres, ev telefonu, cep telefonu, e-posta adresi),- Ehliyet durumu,- Askerlik bilgisi,- Eğitim durumu bilgisi (mezun olunana okullar, katıldığı kurslar, bilgisayar ve yabancı dil bilgisi/ seviyesi),- Mesleki durum bilgisi (iş deneyimi, çalışmak istenen bölüm, beklenen net ücret, referans verisi)- Çalışan Adayı kişinin işin niteliğine uygun olup olmadığı hakkında değerlendirme yapılabilmesi,- İnsan kaynakları süreçlerinin yürütülebilmesi,- Doğabilecek uyuşmazlıklarda veya gerçekleşebilecek adli bir vakada yetkili kamu kurum veya kuruluşların taleplerinin karşılanabilmesi amaçlarıyla işlenmektedir.İşlenen kişisel verileriniz, Kişisel Verilerin Korunması Kanununun 5. Maddesinde yer alan “ilgili kişinin açık rızası veya İlgili kişinin temel hak ve özgürlüklerine zarar vermemek kaydıyla, veri sorumlusunun meşru menfaatleri için veri işlenmesinin zorunlu olması” hukuki sebebine dayalı olarak DOĞANLAR MOBİLYA GRUBU’nun yetkilendirmiş olduğu insan kaynakları departmanı tarafından iş başvuru formunun ilgili kişi tarafından doldurulması vasıtasıyla otomatik olarak işlenmektedir.Söz konusu kişisel verileriniz ancak hukuki uyuşmazlıkların giderilmesi veya ilgili mevzuat gereği talep halinde adli makamlar veya ilgili kolluk kuvvetlerine aktarılabilecektir. Ayrıca acil sağlık problemleri veya iş kazası vb. durumlarda yetkili sağlık kurum ve kuruluşları ile paylaşılacaktır.Kişisel Verilerin Korunması Kanunun “İlgili Kişinin Hakları” başlıklı 11. Maddesi kapsamındaki taleplerinizi, “Veri Sorumlusuna Başvuru Usul ve Esasları Hakkında Tebliğe” göre DOĞANLAR MOBİLYA GRUBU’nun, Rıfkı Tongsir Cd. No:107, 34841 Maltepe/İstanbul adresine yazılı olarak iletebilirsiniz.

Detaylı Bilgi

İlgini Çekebilecek İlanlar

Lojistik Depo Sorumlusu pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Lojistik Depo Sorumlusu Lojistik Depo Sorumlusu Maaşları Lojistik Depo Sorumlusu Nasıl Olunur? Lojistik Depo Sorumlusu Nedir? Lojistik Depo Sorumlusu İş İlanları