Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
Senegal
9 gün önce güncellendi

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Yönetici adayı

Departman

Planlama

Planlama

Başvuru Sayısı

77 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Yönetici adayı

Başvuru Sayısı

77 başvuru

Departman

Planlama

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

1972 yılında mobilya sektörü ile temelleri atılan, mobilya sektörünün yanı sıra enerji, inşaat ve perakende sektörlerinde de yurt içi ve yurt dışında faaliyet gösteren Holdingimizin Senegal’de kurulmakta olan fabrikasında “Planlama Şefi” olarak görevlendirilmek üzere;

Genel Nitelikler

 • Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, tercihen Endüstri, Makine, Mekatronik, Malzeme, Metalurji Mühendisliği vb.),
 • İleri seviyede Türkçe ve Fransızca bilen ve aktif kullanabilen,
 • Tercihen çok iyi derecede ingilizce bilen,
 • Planlama alanında en az 6 yıllık tecrübeye sahip,
 • Planlama, üretim, lojistik, konularında bilgi sahibi,
 • Kalite sistemleri hakkında bilgi sahibi,
 • Sipariş, satın alma, depo yönetimi, üretim yönetimi ve sevkiyat sürecine hakim,
 • Analitik düşünme, raporlama, organizasyon ve kontrol yeteneği gelişmiş,
 • MS Office programlarına hakim, özellikle çok iyi düzeyde Excel bilgisi,
 • Aktif araç kullanabilen, seyahat engeli bulunmayan,
 • Senegal’da ikamet edebilecek.

İş Tanımı

 • Fabrikanın üretim kapasitesi hesaplamalarını, yıllık satış tahminlerine göre yıllık üretim planını, bu plana göre işgücü ihtiyacını ve fazla mesai hesaplamaları ile dış kaynak satınalma miktarlarını konsolide eder ve onaylar.
 • Planlanan satışın gerçekleştirilebilmesi için fabrika bazında üretim miktarları için Fabrika Planlama, işgücü ihtiyacı için İnsan Kaynakları ile koordineli çalışır.
 • Üretim yatırım planlamasını yapar, yatırım fizibilitesini yapmak üzere Satınalma ve Finans’a iletir. Fizibiliteyi değerlendirilmek üzere Genel Müdür’e sunar.
 • Planlanan gerçekleşen kıyaslama raporlarını inceler, gerekli aksiyon ve revizyonların yapılmasını sağlar.
 • Üretimin istenen verimlilikte yapılıp yapılmadığını, sipariş ve teslimatların planlanana uygun olarak gerçekleştirilip gerçekleştirilmediğini haftalık olarak gözden geçirir. Olası gecikmeler için gerekli aksiyonları planlar ve hayata geçirilmesini takip eder.

Aday Kriterleri

En az 6 yıl tecrübeli
Üniversite(Mezun)
Yapıldı, Muaf

Planlama Şefi pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Planlama Şefi Planlama Şefi Maaşları Planlama Şefi Nasıl Olunur? Planlama Şefi Nedir? Planlama Şefi İş İlanları
Şirketin Aydınlatma Metni

DOĞANLAR MOBİLYA GRUBU İŞ BAŞVURU FORMU İLE İŞLENEN KİŞİSEL VERİLERE İLİŞKİN AYDINLATMA METNİ6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat kapsamında DOĞANLAR MOBİLYA GRUBU Veri Sorumlusu sıfatıyla, iş başvuru formu vasıtasıyla;- Kimlik verileri ( TC kimlik no, ad- soyad, doğum yeri ve tarihi, uyruk, cinsiyet, medeni durum),- İletişim verisi ( adres, ev telefonu, cep telefonu, e-posta adresi),- Ehliyet durumu,- Askerlik bilgisi,- Eğitim durumu bilgisi (mezun olunana okullar, katıldığı kurslar, bilgisayar ve yabancı dil bilgisi/ seviyesi),- Mesleki durum bilgisi (iş deneyimi, çalışmak istenen bölüm, beklenen net ücret, referans verisi)- Çalışan Adayı kişinin işin niteliğine uygun olup olmadığı hakkında değerlendirme yapılabilmesi,- İnsan kaynakları süreçlerinin yürütülebilmesi,- Doğabilecek uyuşmazlıklarda veya gerçekleşebilecek adli bir vakada yetkili kamu kurum veya kuruluşların taleplerinin karşılanabilmesi amaçlarıyla işlenmektedir.İşlenen kişisel verileriniz, Kişisel Verilerin Korunması Kanununun 5. Maddesinde yer alan “ilgili kişinin açık rızası veya İlgili kişinin temel hak ve özgürlüklerine zarar vermemek kaydıyla, veri sorumlusunun meşru menfaatleri için veri işlenmesinin zorunlu olması” hukuki sebebine dayalı olarak DOĞANLAR MOBİLYA GRUBU’nun yetkilendirmiş olduğu insan kaynakları departmanı tarafından iş başvuru formunun ilgili kişi tarafından doldurulması vasıtasıyla otomatik olarak işlenmektedir.Söz konusu kişisel verileriniz ancak hukuki uyuşmazlıkların giderilmesi veya ilgili mevzuat gereği talep halinde adli makamlar veya ilgili kolluk kuvvetlerine aktarılabilecektir. Ayrıca acil sağlık problemleri veya iş kazası vb. durumlarda yetkili sağlık kurum ve kuruluşları ile paylaşılacaktır.Kişisel Verilerin Korunması Kanunun “İlgili Kişinin Hakları” başlıklı 11. Maddesi kapsamındaki taleplerinizi, “Veri Sorumlusuna Başvuru Usul ve Esasları Hakkında Tebliğe” göre DOĞANLAR MOBİLYA GRUBU’nun, Rıfkı Tongsir Cd. No:107, 34841 Maltepe/İstanbul adresine yazılı olarak iletebilirsiniz.

Detaylı Bilgi

İlgini Çekebilecek İlanlar

Planlama Şefi pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Planlama Şefi Planlama Şefi Maaşları Planlama Şefi Nasıl Olunur? Planlama Şefi Nedir? Planlama Şefi İş İlanları