Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down

Lojistik Operatörü (Planlama ve Dağıtım)

EDE TANITIM VE HALKLA İLİŞKİLER LTD.ŞTİ. (Özel)

İlan yayından kaldırılmıştır!
İstanbul(Asya)
İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

Tecrübeli / Tecrübesiz

Departman

Satış ve Pazarlama

Satış ve Pazarlama

Başvuru Sayısı

110 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

Tecrübeli / Tecrübesiz

Başvuru Sayısı

110 başvuru

Departman

Satış ve Pazarlama

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Genel Nitelikler

·       *İyi seviyede Excel bilgisine sahip,

·       *En az Önlisans mezunu,

·       *Ekip Çalışmasına yatkın,

·       *İnsan İlişkilerinde başarılı ve iletişim becerisi yüksek, sabırlı,titiz, güvenilir ve sorumluluk sahibi,

·       *Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,

·       *İstanbul Anadolu Yakasında İkamet eden,

·       *Tercihen daha önce benzer işlerde görev almış çalışma arkadaşları arıyoruz.

 

İş Tanımı

·       *Alınan siparişleri sisteme aktararak sistemde rota planını yapmak, yükleme planlarını oluşturup, sistem üzerinden depo yönetim sistemine (WMS) göndermek.

·       *Yükleme planlarına göre müşteri irsaliyelerini düzenlemek. Dağıtım rotalarına göre tasnifi yapmak ve kontrolünü sağlamak.

·       *Dağıtım sonrası depoya ulaşan irsaliyelerin kontrolünü yapmak. İptal veya eksik ürünlerin sistemde düzeltmesini yapmak.

·       *Sevkiyat hasarlı ve eksik çıkan ürünlerin sistemsel çıkışlarını ve imhalarını takip etmek, bildirmek, düzeltmeleri yaptırmak.

·       *Sağlam ve hasarlı iadelerin, ana depodan gelen eksik ve fazla ürünlerin takibini yapmak.

·       *Stok hareketlerini kontrol edip, stok doğruluğundan emin olmak, fiziksel ve sistemsel stok karşılaştırması yapmak.

·       *Stok yaşlılığının takibi yapmak, aylık olarak raporlamak. ürünlerin FIFO kurallarına göre yüklendiğini takip etmek.

·       *İşveren önceden bildireceği çalışma saatlerine göre iş yerinde hazır bulunmak. 

Aday Kriterleri

Ön Lisans(Mezun)
Yapıldı

Bilgisayar Operatörü pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Bilgisayar Operatörü Bilgisayar Operatörü Maaşları Bilgisayar Operatörü Nasıl Olunur? Bilgisayar Operatörü Nedir? Bilgisayar Operatörü İş İlanları
Şirketin Aydınlatma Metni

EDE TANITIM VE HALKLA İLİŞKİLER LTD. ŞTİ.ÇALIŞAN ADAYI AYDINLATMA METNİBu aydınlatma metni, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununun (“Kanun”) 10 uncu maddesi ile Aydınlatma Yükümlülüğünün Yerine Getirilmesinde Uyulacak Usul ve Esaslar Hakkında Tebliğ kapsamında veri sorumlusu sıfatıyla, aşağıda bilgileri bulunan Ede Tanıtım ve Halkla İlişkiler Limited Şirketi (“Ede Tanıtım”) tarafından hazırlanmıştır.MERSİS Numarası: 62004050790014Adresi: M.Akif Mh. Ulubatlı Hasan Cd. Çağlar Sk. Zinde İş Merkezi No:50/6, 34782 Çekmeköy İSTANBULTelefon: 0 216 641 08 87 Faks: 0 216 641 19 70 E-mail: info@edetanitim.comEde Tanıtım, çalışan aday/stajyer/öğrencilere ait: Ad, soyad, T.C. kimlik no, cinsiyet bilgisi, cep/telefon numarası, özgeçmiş bilgileri, mesleği, çalışılan son şirket bilgileri, referans, imza, diploma bilgileri, gidilen kurslar, meslek içi eğitim bilgileri, sertifikalar, askerlik bilgileri, medeni hali, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleri, sağlık bilgileri, aile bilgileri, sürücü belgesi bilgileri ile kamera kayıtları verilerini; çalışan adaylarının başvuru ve yerleştirme süreçlerinin yürütülmesi, fiziksel mekân güvenliğinin temini amacıyla işlemektedir.Söz konusu kişisel veriler, Kanunun 5. maddesinde belirtilen “sözleşmenin kurulması ve ifası için gerekli olması, açık rızanın alınması, veri sorumlusu meşru menfaati” hukuki sebebine dayanarak işe alım ve yerleştirme işlemlerinde sözlü, yazılı ya da elektronik ortamda elde edilmekte, tamamen veya kısmen otomatik yolla işlenmekte olup, gerekli her türlü teknik ve idari tedbirler alınarak korunmaktadır. Açık rızanın geri alınması halinde, veri işleme faaliyeti durdurulmaktadır.Yukarıda belirlenen amaçlarla, gerçek kişiler veya özel hukuk tüzel kişileri, yetkili kamu kurum ve kuruluşları, sözleşmeli hizmet aldığımız işbirliği yaptığımız kuruluşlar ile paylaşabilmektedir.Kanunun “İlgili kişinin hakları”nı düzenleyen 11. maddesi kapsamındaki taleplerinizi, ayrıntısını http://www.edetanitim. com/ adresinde bulunan Ede Tanıtım Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikasında düzenlendiği şekilde, Başvuru Formu’nu Ede Tanıtım’a ileterek yapabilir.

Detaylı Bilgi

EDE TANITIM VE HALKLA İLİŞKİLER LTD.ŞTİ. (Özel) İş İlanları

Bilgisayar Operatörü pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Bilgisayar Operatörü Bilgisayar Operatörü Maaşları Bilgisayar Operatörü Nasıl Olunur? Bilgisayar Operatörü Nedir? Bilgisayar Operatörü İş İlanları