Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down

Boyahane İşletme Müdürü (Bursa)

Elvan Tekstil Sanayi ve Dış Ticaret A.Ş.

Bursa(Kestel)
28 gün önce yayınlandı

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

En az 10 yıl tecrübeli

Departman

Yönetim

Yönetim

Başvuru Sayısı

54 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

En az 10 yıl tecrübeli

Başvuru Sayısı

54 başvuru

Departman

Yönetim

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Tohum Holding bünyesinde 2017’de kurulan Elvan Tekstil, Bursa Kestel’de aylık 300 tonun üzerindeki fiili kapasitesi ile faaliyetlerine devam etmektedir. ISO, OGS, RCS ve ZARA sertifikasyonlarına sahip işletmemizde Join Life süreci devam etmektedir.

Uzun yıllardır gelişen iş anlayışımızla birlikte büyümeye devam eden Elvan Tekstil, geniş ürün yelpazesi altında güncel renkler ve farklı tarz ürünleriyle her zaman müşterilerinin birinci ve öncelikli tedarikçisi olmaktadır.

Şirketimizin Bursa-Kestel OSB’de bulunan işletmesine aşağıda belirtilen kriterlere uygun Boyahane İşletme Müdürü aranmaktadır.


GENEL NİTELİKLER

 • Üniversitelerin Tekstil, Kimya, Endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun,
 • Dokuma Kumaş Boyahane alanında en az 10 yıl deneyime sahip,
 • Son 3 yılını işletme müdürü olarak görev yapmış,
 • Kalite, bakım-onarım, üretim ve maliyet süreçlerine hâkim,
 • Personel ve ekip yönetiminde başarılı,
 • Sabırlı, azimli, dikkatli, sistemli, teknik yeterliliğe ve kararlılığa sahip,
 • Tercihen Bursa Kestel bölgesine yakın ikamet eden,


İŞ TANIMI

 • İşletmenin verimli ve maliyet kontrollü şekilde yönetilmesini sağlamak,
 • Verilen reçetelere göre ilgili kumaşların üretim sürecini tamamlamak,
 • Üretim sürecinde su, enerji, boya ve kimyasal hammadde analizlerini yapmak,
 • Personelin vardiyalarının (3 Vardiya) koordinasyon ve denetimini gerçekleştirmek,
 • Tesis ve makinelerin verimli, etkili ve güvenli bir şekilde ahenkli çalışmasını sağlamak,
 • Enerji, su ve hammadde maliyetlerini sürekli kontrol altında tutmak,
 • Üst yönetime günlük ve aylık faaliyet raporları sunmak.

       

Aday Kriterleri

Üniversite(Mezun)
Yapıldı

İşletme Müdürü pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

İşletme Müdürü İşletme Müdürü Maaşları İşletme Müdürü Nasıl Olunur? İşletme Müdürü Nedir? İşletme Müdürü İş İlanları
Elvan Tekstil Sanayi ve Dış Ticaret A.Ş.

Tekstil Boya ve Kimyasalları / Tekstil

Şirketin Aydınlatma Metni

TOHUM HOLDİNG A.Ş. VE İŞTİRAKLERİ ÇALIŞAN ADAYI KİŞİSEL VERİLERİNİN İŞLENMESİ AYDINLATMA METNİa) Veri Sorumluları6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) uyarınca, kişisel verileriniz; veri sorumluları TOHUM HOLDİNG A.Ş.FURKAN TEKSTİL TİC. VE SAN. A.Ş. ELVAN TEKSTİL SANAYİ VE DIŞ TİCARET A.Ş. DECOFİS OFİS SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ TEFEX GLOBAL DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ TRİAPHARMA İLAÇ SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ TRİAWELL TÜKETİCİ SAĞLIK ÜRÜNLERİ ANONİM ŞİRKETİ (Bundan böyle yukarıda belirtilen veri sorumluları “Şirket” olarak anılacaktır) tarafından aşağıda açıklanan kapsamda işlenecektir.b) İşlenen Kişisel VerilerŞirket, aday seçme ve değerlendirme süreçleri kapsamında, kimlik, iletişim, eğitim bilgileri, iş ve mesleki deneyim bilgileri, yabancı dil bilgileriniz ile diğer bilgileri (özgeçmişinizde yer verdiğiniz bilgiler, referans bilgileri, başvuru ve değerlendirme süreçleri kapsamında elde edilen bilgiler) işlemektedir.c) Kişisel Verilerin Hangi Amaçlar ve Hukuki Sebeplerle İşleneceğiKişisel verileriniz, iş başvurusu talebinizin alınması ile sizinle görüşmelerin ve mülakatların gerçekleştirilmesi amaçlarıyla işlenirken, Kanun md. 5/2-e’de belirtilen “bir hakkın tesisi, kullanılması veya korunması için veri işlemenin zorunlu olması” hukuki sebebine dayalı olarak hareket edilmektedir.Kişisel verileriniz, ilgili pozisyona, işe ve Şirket İnsan Kaynakları politikalarına uygunluğunuzun değerlendirilmesi ve uygun bulunmanız durumunda size iş teklifi yapılması amaçlarıyla işlenirken, Kanun md. 5/2-c’de belirtilen “veri işlemenin sözleşmenin kurulması için gerekli olması” hukuki sebebine dayanılmaktadır.Kişisel verileriniz, sizinle veya referans olarak belirttiğiniz kişilerle iletişime geçilmesi, Şirket İnsan Kaynakları politikaları ve süreçlerinin yürütülmesi ile iş faaliyetlerimizin incelenmesi ve denetlenmesi amaçlarıyla işlenirken, Kanun md. 5/2-f’de belirtilen “ilgili kişinin temel hak ve özgürlüklerine zarar vermemek kaydıyla veri işlemenin meşru menfaatlerimiz için zorunlu olması” hukuki sebebine dayalı olarak hareket edilmektedir.d) İşlenen Kişisel Verilerin Kimlere ve Hangi Amaçlarla AktarılacağıKişisel verileriniz; yukarıda (d) başlığında belirtilen amaçlar ve hukuki sebepler doğrultusunda, destek alınan iştiraklerimizle ve talep edilmesi halinde hukuki yükümlülüklerimizi yerine getirebilmek için yetkili kurum ve kuruluşlara aktarılacaktır.e) Kişisel Veri Toplama Yöntemleri ve Hukuki SebepleriKişisel verileriniz, fiziki ortamda bilgilerinizi sağlamanız, e-posta, telefon gibi iletişim kanalları ya da profesyonel ağlar gibi elektronik ortamlar üzerinden toplanmaktadır. Verileriniz işlenirken Kanun’un

Detaylı Bilgi

İlgini Çekebilecek İlanlar

İşletme Müdürü pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

İşletme Müdürü İşletme Müdürü Maaşları İşletme Müdürü Nasıl Olunur? İşletme Müdürü Nedir? İşletme Müdürü İş İlanları