Zayıf Akım Sistemleri Teknisyeni-Teknikeri EMES ELEKTROMEKANİK SİS.SAN VE TİC. LTD. ŞTİ.

Ankara(Merkez, Sincan, Etimesgut, Yenimahalle, Şaşmaz, Altındağ)

Nasıl hesaplanır?
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Son iş deneyimin, geçmiş deneyimlerin ve toplam deneyimin uygunluk puanını etkileyen kriterler arasındadır.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Mesleki Yeterlilikler
Şirketlerin ilanda belirlediği kriterlerle özgeçmişindeki bilgilerin ne kadar uyumlu olduğu içerik karşılaştırılmasıyla bulunur.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Diğer Bilgiler

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Yangın İhbar ve Kontrol  Sistemleri , Aydınlatma ve Konfor otomasyonu (KNX)  ve - HVAC Mekanik Otomasyon Sistemleri  , Güvenlik/CCTV-Geçiş Kontrol   Sistemleri Sektörlerinde  faaliyet gösteren Şirketimizin projelerinde ; montaj , kurulum ve devreye alma işlerinde  değerlendirilmek  ve yetiştirilmek üzere  aşağıdaki özelliklere sahip Elektrik-Elektronik-Otomasyon-Zayıf Akım Sistemleri Tekniker ve Teknisyenler  arıyoruz.


Aranan Nitelikler : 

 • Meslek Yüksek Okulu veya Teknik Liselerin Elektrik, Elektronik, Haberleşme, Bilgisayar , Mekatronik  Bölümlerinden mezun
 • Yangın İhbar ve Kontrol , Güvenlik, Aydınlatma ve Bina Otomasyonu (HVAC) Sistemlerinin bir yada birkaçı konusunda ; montaj , kurulum , şantiye uygulamaları , test , sistem programlama ve devreye alma konularında tecrübeli veya   yetiştirilmeye uygun temel eğitim ile teknik bilgi ve  beceriye sahip.
 • Bilgisayar becerileri gelişmiş, Bilgisayar bileşenlerine hakim ve tercihen  Network bilgisi olan.
 • Tercihen AUTOCAD programını kullanabilen.
 • Tercihen Teknik dokümanları takip edebilecek seviyede İngilizce bilen veya yabancı dil öğrenmeye istekli. 
 • Teknik beceri ve bilgisi olan, Montaj ve tamir yapabilen,
 • Tercihen SIEMENS CERBERUS PRO Yangın İhbar Sistemi deneyimi olan. (Yangın İhbar Sistemleri ağırlıkla çalışacaklar için)
 •  Tercihen , ESSER by HONEYWELL veya  BOSCH genel anons be seslendirme sistemleri deneyimi olan.(Yangın İhbar Kontrol Sistemleri kapsamında çalışacaklar için.) 
 • Tercihen KNX ve DALI Deneyimi aydınlatma otomasyon sistemi deneyimi olan.(Aydınlatma ve Konfor Otomasyonu Sistemleri kapsamında çalışacaklar için) 
 • Tercihen SIEMENS DESIGO Deneyimi olan (HVAC Bina Otomasyon ve Yönetim Sistemleri Bölümünde çalışacaklar için.)
 • Tercihen SIEMENS SIPASS veya HONEYWELL Kartlı Geçiş Sistemleri deneyimi olan. (Güvenlik Sistemleri ağırlıklı çalışacaklar için.)
 • Tercihen , HONEYWELL, AXIS, GEUTEBRUECK, AVIGILON , BOSCH , DAHUA , SAMSUNG vb kamera - CCTV sistemi deneyimi olan (Güvenlik-CCTV  Sistemleri ağırlıklı Çalışacaklar için.) 
 • Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan,
 • Tercihen B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olan, aktif araç kullanabilen,
 • Tercihen Sigara Kullanmayan,
 • Özverili ve öğrenmeye açık,
 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli,
 • Ankara’da ikamet eden.(istanbul projelerimiz için İstanbul'da Anadolu Yakası Tercihen Maltepe,Küçükyalı,Pendik ve civarı semtlerde ikamet eden.)

Tekniker , Teknisyen takım arkadaşları aramaktayız.
 

İş başı yaptırılacak teknisyen ve teknikerler devam eden  projelerimizde görevlendirilecekler , eğitimleri uygulamalı olarak iş başında , iş programına da bağlı olarak eğitim salonumuzda yapılacaktır.


EMES hakkında :


EMES 1996 yılında Ankara Merkezli olarak  kurulmuştur. Ankara Merkez bürosuna ek olarak İstanbul Tuzla'da  Marmara Bölge Şubesi  ile de hizmet vermektedir.

Türkiye'de ve yurt dışında :  Endüstriyel Tesisler,Muhtelif Enerji Tesisleri ,  (Jeotermal , Hidroelektrik, Kombine Gaz Çevrim vb Santraller), Rafineriler,İlaç fabrikaları , emir Çelik Sanayiine vb çok  farklı sektör ve ölçekte Fabrikalar, Havaalanları,Uçak Bakım ve Onarım Hangarları ; Hastaneler, Okullar, Oteller,  Bankalar; farklı ölçekte Kamu Binaları ,Elçilik Binaları, Karma (Konut-İşyeri-AVM) projeler, Askeri Üsler , Üniversite Kampüsleri vb sektörlerde;  Bina Zayıf Akım ve Otomasyon Sistemlerinin gerçekleştirilmesinde,Akıllı Bina Teknolojileri ve Sistem Entegrasyon Mühendisliği alanlarında uzmanlaşmıştır

 

-1999 yılından bu güne kesintisiz SIEMENS Bina Teknolojileri Bölümü Yetkili Çözüm Ortağıdır.

-SIEMENS DESIGO-CC İklimlendirme HVAC Kontrol ve Bina Otomasyon,CERBERUS-PRO Yangın İhbar ve Kontrol , KNX Aydınlatma Konfor Otomasyonu , Anons-Ses ,Geçiş Kontrol ve Güvenlik Sistemleri kurar .

 

-EMES 2014 KNX PROJE YARIŞMASI - Enerji Verimliliği Kategorisi Birincilik Ödülü Sahibidir.

Aday Kriterleri

Pozisyon Bilgileri

Firma Sektörü:

Elektrik & Elektronik

Çalışma Şekli:

Haftaiçi 09.00 - 18.00

Sosyal / Yan Haklar:

Araba