Nasıl hesaplanır?
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Son iş deneyimin, geçmiş deneyimlerin ve toplam deneyimin uygunluk puanını etkileyen kriterler arasındadır.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Mesleki Yeterlilikler
Şirketlerin ilanda belirlediği kriterlerle özgeçmişindeki bilgilerin ne kadar uyumlu olduğu içerik karşılaştırılmasıyla bulunur.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Diğer Bilgiler

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

ESBAŞ İş Yeri Hekimi arıyor

 

Ege Serbest Bölgesi 1990 yılından bu yana bir özel sektör kuruluşu olan ESBAŞ tarafından kurulup işletilmektedir. İzmir’in Gaziemir ilçesinde bulunan Ege Serbest Bölgesinde bugün itibarıyla 76’sı yabancı olmak üzere toplam 171 firma faaliyet göstermektedir. Bir üretim Serbest Bölgesi olan Ege Serbest Bölgesinde ağırlıklı olarak havacılık ve savunma sanayi, elektronik-elektronik, otomotiv, makine imalat ve montajı, enerji, tekstil, gıda işleme ve paketleme gibi sektörlerde faaliyet gösteren firmalar yer almaktadır. Ege Serbest Bölgesinde yaratılan istihdam yaklaşık 19.500 kişidir. Türkiye'deki 18 serbest bölgede yaratılan toplam istihdamın ve yatırımın 1/3' ü Ege Serbest Bölgesinde bulunmaktadır.

 

ESBAŞ’ın en önemli hedefi, uzun dönemli ve sürdürülebilir kamu yararı sağlama bilinci ile Türkiye’nin ve dünyanın örnek bir sanayi bölgesi olan Ege Serbest Bölgesinde faaliyet gösteren firmaların memnuniyetini sağlayacak hizmetleri geliştirip sunmak, faaliyet alanlarının hizmet kalitesini sürekli geliştirmektir. ESBAŞ, uygulanan yönetim sistemleri ile sürekli iyileştirmeyi hedefleyerek, firmalara en yüksek faydayı sağlayacak hizmetleri sunmaktadır. ESBAŞ, Ege Serbest Bölgesi’nde tüm altyapı ve gerekli üstyapı yatırımları, telekomünikasyon, enerji, su, doğalgaz, yükleme, boşaltma, nakliye, elleçleme ve 24 saat destek hizmetleri ile itfaiye, yemek ve tüm belediyesel hizmetleri vermektedir. Tek hizmet noktası olmasının sağladığı hız ile bölge firmalarının zaman kaybını önleyerek faaliyetlerine yoğunlaşmasını sağlamaktadır. ESBAŞ’ın vizyonu Ege Serbest Bölgesini alanında Mükemmeliyet Merkezi yapmaktır.

 

ÖZELLİKLER

ESBAŞ Ortak Sağlık Güvenlik Biriminde çalışmak üzere Part Time İşyeri Hekimi arayışımız vardır.

  • Tıp Fakültesi mezunu 
  • 4-7 yıl İşyeri Hekimliği yapmış
  • İşyeri Hekimliği Sertifikasına sahip
  • İş sağlığı ve güvenliği konularında bilgili,ilgili mevzuata hakim ve takip eden
  • Part Time çalışabilecek
  • MS Office programlarını kullanabilen

Aday Kriterleri

Pozisyon Bilgileri