Genel Nitelikler:

Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren Mühendislik; Tercihen Bilgisayar, Haberleşme, Bilişim Sistemleri ya da ilgili bölümlerinden mezun.

-Voice System ve altyapı konularında bilgi sahibi;

-SIP, IP IVR, CTI, ClientCom, IceLib, Scripter, Ses Kayıt altyapıları ve projelerinde deneyim sahibi.

-Tercihen ININ (Interactive Intelligence) sistemleri üzerinde yazılım geliştirmiş, Çağrı merkezi ve Dialer yazılım tecrübeleri bulunan.

-Visual Studio .Net , .Net C#, Microsoft .Net Bileşenleri, MS SQL, XML ve Web Servisleri, DHTML & JScript, Scripter konularına hakim ve tecrübe sahibi (Geliştirdiği projeleri referans göstermesi istenecektir)

-İletişim becerileri yüksek, analitik düşünen ve ekibin parçası olarak görev yapan, proaktif ve çözüm odaklı çalışan takım arkadaşları aramaktayız.İş Tanımı:

Gelen iş taleplerinin analiz edilmesi, teknik tasarımın gerçekleştirilmesi, proje planının oluşturulması ve proje planına uygun olarak yazılımın gerçekleştirilmesi, database yapısının ve gerekli alt yapının oluşturulması, çıkan sorunların giderilmesi ve Çağrı Merkezi ve Voice System konularında Teknolojik gelişmeleri takip ederek kendini çalışma şeklini yenileyebilmesi istenmektedir.

Özel olarak, Çağrı Merkezi sektöründe yazılım tecrübesi olan;
CTI, Scripter, Data Management Tool, Ses Export, WebServis konularında bizzat yazılım geliştirme bilgisi tercih sebebi olacaktır.


Şehir/Ülke: İstanbul(Avr.), İstanbul(Asya)
İlan Tarihi: 27.10.2014
Personel Sayısı: (Belirtilmemiştir)

Aday Kriterleri

Pozisyon Bilgileri