İlan yayından kaldırılmıştır!
İstanbul(Asya)(Maltepe)

İş Yerinde

İş Yerinde

İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Yeni Başlayan

Departman

Bilgi Teknolojileri / IT

Bilgi Teknolojileri / IT

Başvuru Sayısı

94 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Yeni Başlayan

Başvuru Sayısı

94 başvuru

Departman

Bilgi Teknolojileri / IT

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Geleceğinizi inşa edin.

Dijital teknoloji, işi sonsuza dek değiştirdi. Şimdi, vergiyi dönüştürüyor. Sovos yazılımı, vergi belirleme, sürekli işlem kontrolü uyumluluğu, vergi raporlaması ve daha fazlası için eksiksiz, bağlantılı tekliflerle verginin dijital geleceği için oluşturulmuştur.

Sovos, 70'ten fazla ülkede faaliyet gösteren Fortune 500'ün yarısı da dahil olmak üzere 16.000'den fazla müşteriyi desteklemektedir. SaaS ürünlerimiz ve tescilli Sovos S1 Platformumuz, çok çeşitli iş uygulamaları ve devlet uyumluluk süreçleriyle entegre olur.

Amerika ve Avrupa'daki 2.000'den fazla çalışanımız, müşterilerimize verdiğimiz sözü tutma taahhüdü kültürüyle küresel uyumluluk yazılımının geleceğini inşa ediyor.

Yapacağınız İş:

Yazılım Destek Analisti I, düzenli üretim sorunları, süreçleri ve prosedürleri hakkında teknik destek sunar; ürün ve hizmet odaklı endişeleri ve/veya fırsatlarını, ürün bilgisi ve organizasyon zekasını kullanarak çözer. Müşterileri birden fazla ürün ve/veya işlev konusunda destek sağlar (Satış, Kullanım ve KDV ile sınırlıdır). İşbirliğini teşvik eden dahili ve harici ilişkiler geliştirir; çözümlerin etkili analizi için elverişli destek alanları hakkında bilgi düzeyini korur.

Not: Bu iş tanımındaki hiçbir şey, yönetimin bu işe herhangi bir zamanda görev ve sorumluluk atama veya yeniden atama hakkını kısıtlamaz.

Daha spesifik olarak, şunları yapacaksınız:

·        Desteklenilen ürünler için teknik destek (örn. performans, güvenlik, vs.) sağlamak

·        Üretim konularının, süreçlerinin ve prosedürlerinin çözümü konusunda iç ve dış kullanıcılara teknik destek sağlamak

·        Mevcut ve önerilen sistem sorunlarına yönelik kullanıcı ihtiyaçlarını ve gereksinimlerini tanımlamak

·        Kullanıcı gereksinimlerini müşteri portalı aracılığıyla kapsamlı bir şekilde belgelemek

·        Mevcut ve önerilen sistem sorunlarına yönelik kullanıcı ihtiyaçlarını ve gereksinimlerini tanımlamak

·        CRM sisteminde çözüm kaydı tutmak

Sizden İhtiyacımız Olanlar:

 • Çağrı merkezi, E-dönüşüm veya Vergi Teknoloji odaklı deneyimler artı sayılır
 • Yazılı ve sözlü iletişim kurabilmeniz,
 • XML yapısı, CSS hakkında bilginizin olması

Temel İş Fonksiyonları:

 • Ekip arkadaşlarınız, iş arkadaşlarınız ve müşterilerinizle etkili bir şekilde etkileşim kurmanız
 • Karmaşık kavramları kavramanız ve iletmeniz
 • İş gereksinimlerini karşılamak için teknolojiyi (örneğin telefon sistemleri, bilgisayar donanımı ve yazılım uygulamaları) kullanmanız

Sovos Size Neler Sunuyor?

Kariyerinizi hem kişisel hem de profesyonel olarak büyütmek için araçlar:

Çalışanlarımızın neredeyse% 30'unun 2020 mali yılında terfi veya iş değişikliği kazandığını biliyor muydunuz?  Bu olabilir, çünkü Sovos'ta büyüme ciddi bir iştir ve bundan emin olmak için aşağıdakiler de dahil olmak üzere programlarımız var:

 • Kapsamlı bir Onboarding deneyimi
 • Mentorluk Programları
 • Yönetim Eğitim Kampları ve Geliştirme Eğitimleri
 • Ücretlendirme ve performansın cömertçe değerlendirildiği ve ödüllendirildiği yıllık performans incelemeleri
 • Rollerimizde büyüme için net yollar (ancak kariyer gelişiminin bir merdiven değil, örümcek ağı gibi olabileceğini biliyoruz - size kariyerinizin dışına çıkmanız için araçlar da veriyoruz!)

Tüm kutuları işaretlemediğinizden endişeleniyor musunuz?  Yine de başvurun!  Mükemmel adaylar yok - insanları işe alıyoruz, özgeçmişleri değil.  Burada olduğunuz için heyecanlıyız ve sonraki adımları belirlemek için başvurunuza göz atmayı dört gözle bekliyoruz.

Sovos eşit fırsat sunan bir işverendir ve bizimle iş arayanlar ırk, renk, din, ulusal köken, yaş, cinsiyet, medeni durum, fiziksel veya zihinsel engellilik, gazilik durumu, cinsel kimlik, cinsel yönelim veya yasalarca korunan diğer özelliklere bakılmaksızın kabul edilir.

Bu bir uyum gibi geliyor mu? Şimdi başvurun

 

 

Aday Kriterleri

Tecrübesiz
Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun)

Yazılım Destek Elemanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Yazılım Destek Elemanı Yazılım Destek Elemanı Maaşları Yazılım Destek Elemanı Nasıl Olunur? Yazılım Destek Elemanı Nedir? Yazılım Destek Elemanı İş İlanları