Mağaza Yönetici Yetiştirme Programı (Tr Geneli) Flo Mağazacılık ve Pazarlama A.Ş.

Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, Mersin, İstanbul(Avr.), İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye, Düzce, İstanbul(Asya)

Nasıl hesaplanır?
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Son iş deneyimin, geçmiş deneyimlerin ve toplam deneyimin uygunluk puanını etkileyen kriterler arasındadır.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Mesleki Yeterlilikler
Şirketlerin ilanda belirlediği kriterlerle özgeçmişindeki bilgilerin ne kadar uyumlu olduğu içerik karşılaştırılmasıyla bulunur.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Diğer Bilgiler

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

  • Lisans mezunu,
  • Perakende alanında kariyer hedefi olan,
  • Takım çalışmasına yatkın,
  • Birlikte başarmanın gücüne inanan,
  • Her koşulda müşteri memnuniyetini benimseyen,
  • Öğrenmeye ve gelişime açık,
  • Analitik düşünce becerilerine sahip,
  • Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya muaf. 

İŞ TANIMI

1960 yılında kurulan FLO Mağazacılık, bugün Türkiye ayakkabı pazarının lideri konumundadır. Doğrudan 10 binin üzerinde, dolaylı olarak da 30 bine yakın kişiye istihdam sağlayan FLO Mağazacılık, yılda 55 milyon çiftten fazla ayakkabı satışı gerçekleştirmektedir.

Mağazaları ile Türkiye’nin neredeyse her noktasına ulaşan FLO’nun, 500’ün üzerinde yurt içi mağazası ve 19 farklı ülkede 100'ün üzerinde yurt dışı mağazası bulunmaktadır. FLO Mağazacılık bünyesinde bulunan çok markalı sneaker mağaza konsepti In Street, artan satış noktaları ile FLO’nun satış ağını her yıl güçlendirmekte ve erişilebilirliğine katkı sağlamaktadır.

İtalya’nın en hızlı büyüyen markalarından biri olan Lumberjack’i 2012 yılında satın alan FLO Mağazacılık, 2019 yılında da Nine West’in Türkiye lisans haklarını satın aldı. FLO Mağazacılık, gerçekleştirdiği satın alımlarla istikrarlı büyümesini sürdürüyor.

FLO Mağazacılık bünyesinde, perakende markalarının yanı sıra hem mağazalarında satışını gerçekleştirdiği hem de toptan satışını yaptığı Kinetix, Dockers by Gerli, Polaris, Butigo ve Mercedes gibi her biri kendi alanında lider konumunda olan ayakkabı markaları da bulunmaktadır.

FLO, 2023 yılında Türkiye’den çıkacak 10 global markadan biri olma vizyonu ile büyüyen hedeflerine ulaşmak için ilerlemektedir.

Büyüyen yurtiçi mağazacılık operasyonumuzda değerlendirilmek üzere perakende sektöründe kariyer hedefleyen, Türkiye genelinde mobilitesi olan “Yönetici Adayları” arıyoruz.

Yönetici Adaylarımıza katılacak oldukları eğitim programı sonunda başarılı olmaları halinde, Türkiye genelinde belirlenen FLO mağazalarımızda yönetici pozisyonlarında çalışma fırsatı sunulacaktır.

Aday Kriterleri

Pozisyon Bilgileri

Firma Sektörü:

Perakende

Çalışma Şekli:

Hafta içi 08.00 - 17.00

Sosyal / Yan Haklar:

Servis

Çalışan Sayısı:

6000+