Kalite Kontrol Uzmanı Flokser Tekstil San. ve Tic. A.Ş.

Adana, Mersin(Tarsus), İstanbul(Avr.)

Nasıl hesaplanır?
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Son iş deneyimin, geçmiş deneyimlerin ve toplam deneyimin uygunluk puanını etkileyen kriterler arasındadır.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Mesleki Yeterlilikler
Şirketlerin ilanda belirlediği kriterlerle özgeçmişindeki bilgilerin ne kadar uyumlu olduğu içerik karşılaştırılmasıyla bulunur.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Diğer Bilgiler

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Flokser, bugün Türkiye’nin en büyük ilk 500 sanayi kuruluşundan biri olarak tekstil ve kimya sektöründeki şirketleri ile teknik deri, kumaş ve poliüretan hammadde üreticisi ve ihracatçısıdır.

 Flokser Kimya inşaat, terlik ve taban, mobilya, otomotiv, yapıştırıcı, beyaz eşya, izolasyon sektörlerinde poliüretan, poliüre, polyester ürünleri ile çözümler sağlayan, Türkiye’nin önde gelen poliüretan sistem evidir. 

 Bakanlık onaylı AR-GE Merkeziyle araştırma ve geliştirme çalışmalarına her sene yatırım yapmaya devam eden Flokser, ürün kalitesi, yüksek üretim kapasitesi ve yenilikçi yaklaşımı ile faaliyet gösterdiği alanlarda fark yaratmaktadır. Bugün, Dünya çapında kabul gören üretim standartlarına ve uzun yıllara dayanan tecrübesi ile Flokser, gerekli tüm kalite belgelerini bünyesinde bulundurarak hem yurt içi hem de yurt dışı pazarlarında çalışmalarına devam etmektedir.


·         Her geçen gün büyüyerek gelişen şirketimiz için motivasyonu yüksek, aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz. 

·         Üniversitelerin Kimya Mühendisliği, Polimer Mühendisliği veyaKimya bölümlerinden mezun,

·         İyi derecede İngilizce bilen,

·         MS Office programlarını ve SAP’yi iyi derecede bilen,

·         Kimya bilgisine sahip, test metotlarının geliştirilmesi ve devreye alınması konusunda tecrübe sahibi, laboratuvar uygulamalarına hakim, 

·         Üretim firmalarında kalite kontrol süreçlerinde en az 4 yıl deneyimli,

·         Kimya Poliüretan teknolojilerine sahip firmalarda daha önce çalışmış,

·         ISO 9001:2015 iç tetkikçi sertifikasına sahip ve Kalite Yönetim Sistemleri (ISO 9001:2015, OHSAS 18001, ISO 10002 ve ISO 27001) hakkında bilgi sahibi,

·         Kalite kontrol (laboratuvar, giriş, proses ve final kontrol) süreçlerini yönetmek ve uygulamak, kalite kontrol planlarını hazırlamak, test metotlarının geliştirilmesini sağlamak, gerekli dokümantasyonu sağlamak, GC, UV-Visible, Karl Fisher, Titratör, FTIR cihazlarını kullanma konusunda tecrübeli.

·         Yönetim becerisine sahip, iletişim yeteneği güçlü, koordinasyon yeteneğine sahip,  problem çözme becerileri gelişmiş, analitik düşünen, istatistik yeteneği güçlü ve ikna yeteneği olan, zamanı doğru ve etkili kullanma becerisine sahip, çabuk ve doğru karar verebilme becerisine sahip, meraklı, araştırmacı,

·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, ikamet engeli bulunmayan,

Aday Kriterleri

Pozisyon Bilgileri