Felemenkçe/Hollandaca Bilen Pazar Araştırmacı GDCC

Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, Denizli, Edirne, Eskişehir, İstanbul(Avr.), İzmir, Kayseri, Kocaeli, Muğla(Bodrum, Marmaris), Sivas, Tokat, Trabzon, İstanbul(Asya)

Nasıl hesaplanır?
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Son iş deneyimin, geçmiş deneyimlerin ve toplam deneyimin uygunluk puanını etkileyen kriterler arasındadır.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Mesleki Yeterlilikler
Şirketlerin ilanda belirlediği kriterlerle özgeçmişindeki bilgilerin ne kadar uyumlu olduğu içerik karşılaştırılmasıyla bulunur.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Diğer Bilgiler

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

GDCC ISTANBUL TAŞINDI !! Maltepe Metro Durağın yakınına taşıdığımız şirketimizi sizlere daha iyi hizmet verebilmek için girişken, sosyal, konuşkan takım arkadaşları aramaktayız.

GDCC uluslararası çalışan bir Çağrı Merkezi. Istanbul ile birlikte 9 ayrı ülkede faaliyet göstermekte.
Toplamda 500+ koltuğa sahip olup dünya çapında araştırmalar gerçekleştiren Istanbul konumunda bulunan Çağrı merkezimize yeni personel alımına başlamıştır.

Ana dili seviyesinde HOLLANDACA / FLEMENKCE biliyorsanız, meraklı, girişken, konuşmayı ve sürekli yeniliklere acık ve öğrenmek istiyorsanız bu iş tam size göre olabilir. Takım ruhlu anadili seviyesinde Fransızca bilen Pazar araştırmacı / anketör arkadaşlar aramaktayız.

HOLLANDACA / FLEMENKCE bilen Pazar araştırmacı personeli olarak gramerin ize ve konuşma konusunda kendinize güveniyorsanız hemen irtibata geçebilirsiniz.

Konum olarak Maltepe’de bulunmaktayız Maltepe Metro durağın çıkışında. Tek şartımız TC kimlik numaranızın olması.
Tecrübeli olabilirsiniz ama bizim işimizde tecrübe gerekmiyor. Yeter ki öğrenmeye açık olun. Biz her şekilde gereken eğitimleri vererek size sabırla öğretiyoruz. Sizden tek beklentimiz öğrenmeye açık olmanız.

Covid-19 sürecinde evden çalışmaya gayret gösteriyoruz. Ofisimiz belirli bir süre daha kapalı kalacaktır. Bu sürecin en kısa zamanda geçmesini diliyoruz ve ofisimize tekrar sağlıklı dönmek istiyoruz.

Bu süreci atlatana kadar GDCC ailesine katılmak isteyen arkadaşlardan anlayış ve esneklik rica ediyoruz.Normal şartlarda şirketimiz gündüz saatlerinde faaliyet gösteriyordu ancak Pandemi sürecini atlatana kadar müşterilerin istekleri doğrultusunda hareket etmek zorundayız. Bu sebepten dolayı genellikle araştırmalarımızısabah -öğlen-akşam saatlerinde değişkenlik gösterebiliyor.

Çağrı merkezimizde bir Araştırmacı / Anketör olarak farklı projelerde yer alacaksınız. Müşteri memnuniyeti, marka araştırması, sosyal araştırmalar, toplumsal araştırmalar ve ürün araştırmaları gibi farklı farklı projelerde yer alacaksınız. Çağrı merkezi personeli olarak HOLLANDACA / FLEMENKCE dilinizi kullanarak, muhatabınız olan şirketlerle profesyonel seviyede görüşmeler gerçekleştireceksiniz.

Size sunduklarımız;

  • Esnek çalışma saatleri
  • Sabah - Öğlen - Akşam çalışma olanağı
  • Satış yok
  • Yol parası
  • SGK
  • Prim
  • Uluslararası çalışan firmada çalışma firması
  • Part Time - Full Time 
  • Home Ofis 

Aday Kriterleri

Pozisyon Bilgileri