Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

Bütçe ve Raporlama Kıdemli Uzmanı

Generali Sigorta A.Ş.

İlan yayından kaldırılmıştır!
İstanbul(Avr.)(Beşiktaş)

Uzaktan Çalışma

Uzaktan Çalışma

İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Departman

Finans

Finans

Başvuru Sayısı

76 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Başvuru Sayısı

76 başvuru

Departman

Finans

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Generali Grubu olarak;


Sigorta sektörünün önde gelen şirketlerinden biriyiz.

·       Dünyada 50 ülkede faaliyet gösteriyoruz

·       61 milyondan fazla müşterimiz, 400'den fazla grup şirketimiz, 72 bin üzeri çalışanımız var

·       Fortune Global 500’e göre; Dünyanın en büyük 100 şirketinden biriyiz (59.sırada)  

 

Müşterilerimiz neden bizi tercih ediyorlar?

Müşterilerimizin “Yaşam Boyu Ortağı” olmak istiyoruz. Amacımız “İnsanların hayatları ve hayallerini koruyarak onların daha güvenilir bir geleceğe sahip olmalarını sağlamak”

 

Nasıl bir ekip arkadaşı arıyoruz?

Hedefimize ulaşmak için en önemli kaynağımızın çalışanlarımız olduğunu biliyoruz. En büyük farkı “insan dokunuşu”nun yaratacağının farkındayız. Bu yüzden işin gerekliliklerinden daha önce kimi aradığımızı anlatıyoruz.

 

·        Müşteriyi daima merkezde gören

·        Birlikte çalışırken empati ve takım ruhunu ortaya koyan

·        Sorumluluk alanında olmasa da şirketimizi ilgilendiren konuları dahi sahiplenen 

·        Her zaman günlük operasyonel işleri inceleyerek işleri kolaylaştırmaya çalışan

·        Yeniliğe açık ve inovasyonu sağlamak için farklılıklarımızın öne çıkan özelliğimiz olduğunu bilen

 

Farklı departmanlarda farklı geçmiş deneyimlere sahip takımlarda çalışmış olabilirsiniz. Yeni çalışma metotlarıyla çalışmaktan keyif alan biriyseniz, sizi arıyoruz!

 

Sizi tarif ettiğimizi düşünüyorsanız, aşağıdaki teknik beklentilerimizi ve görev tanımını okumaya devam edebilirsiniz. Artık nasıl bir takım arkadaşı aradığımızı öğrendiniz. Başvurmasanız bile çevrenizde uygun olduğunu düşündüğünüz arkadaşlarınızla ilanımızı paylaşın!

 

İşe alımlarda eşit fırsatlar sunmaya söz veriyoruz. Irk, renk, din, cinsiyet, cinsel kimlik, ulusal köken, engellilik veya yaş gibi hiçbir farklılığı dikkate almayacağız. Başvurunuzu yalnızca mesleki yetkinliklerinize, deneyimlerinizle ve işin gerekliliklerine göre değerlendireceğiz


Pozisyondan beklenen nitelikler nelerdir?


 •      Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
 •      Bütçe ve raporlama alanında en az 5 yıl deneyimli,
 •      MS Office uygulamalarına hâkim, ileri düzeyde Excel programını kullanabilen,
 •      İyi seviyede İngilizce bilen,
 •      Kontrol ve analiz yetkinliği yüksek,
 •      Dikkatli, takip yeteneği kuvvetli,
 •     Mali tabloları yorumlayabilen, sunum yeteneği güçlü olan,
 •     Dinamik, yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,
 •  İletişim becerileri gelişmiş.


Pozisyonun iş tanımı nedir? •     IFRS standartlarına veya lokal mevzuata uygun olarak grubun/yönetimin belirlediği ve mevzuatın gerektirdiği dönemsel iç ve dış raporları doğru ve zamanında yapmak, analiz etmek ve yorumlamak.
 •    Şirket bütçesini ve planı hazırlamak, bu süreci yönetmek ve çıkan sonuçları gerçekleşen sonuçlar ile takip etmek ve gerekli görüldüğü takdirde bütçenin revizyonunu sağlamak,
 •    Şirketin gider bütçesini hazırlamak ve kontrolünü sağlamak, sapmaları analiz etmek, gerekli yönlendirmeleri yapmak.
 •    İhtiyaç duyulan alanlarda yeni raporlar hazırlamak ve sonuçları analiz etmek.
 •  Görevini yerine getirirken şirket içi yönetmelik ve işi ile ilgili yasal mevzuata uymak ve değişikliklerini takip etmek, kendisini güncel tutmak ve geliştirmekten sorumlu olmak,
 •  Bu görevler haricinde yöneticisi tarafından geliştirme ve/ veya formasyonu ile uyumlu olması kaydı ile Şirketin ihtiyacı sebebiyle kendisine verilen ek görevleri de gerçekleştirmek.

Aday Kriterleri

4 - 10 yıl arası
Üniversite(Mezun)
Yapıldı, Muaf, Tecilli

Bütçe ve Raporlama Kıdemli Uzmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Bütçe ve Raporlama Kıdemli Uzmanı İş İlanları
Hakkımızda

Generali Sigorta A.Ş.

Generali Sigorta A.Ş.

Şirket Sayfasına Git
Şirketin Aydınlatma Metni

6698 SAYILI KANUNUN 10. MADDESİ GEREĞİNCE AYDINLATMA BEYANISayın Aday,Şirketimize yaptığınız iş başvurusu sebebiyle bize ulaştırdığınız özgeçmişiniz hakkında sizi bilgilendirmek isteriz. Süreçten olumsuz geri dönüş almanız durumunda, özgeçmişinizi uygun bir pozisyon açılması halinde değerlendirmemiz üzere, 2 (iki) yıl süreyle veri depomuzda saklayacağız. Özgeçmişinizin pozisyona uygunluğunu değerlendirmemiz açısından yurtdışında bulunan Generali Grup ve diğer Generali Şirketlerine, şirket ortak ve yetkililerine aktarmamız mümkündür.Özgeçmişinizde bulunan kişisel verilerinizi 6698 sayılı Kanununa uygun olarak muhafaza edeceğiz. Yukarıda belirttiğimiz amaç dışında kullanmayacağız. Generali Sigorta A.Ş. bünyesinde işe başlamazsanız, 2 (iki) yılın sonunda imha edeceğiz.6698 sayılı Kanun’un 11. maddesi gereğince Generali Sigorta A.Ş. İnsan Kaynakları Müdürlüğü’ndena) Kişisel verilerin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme,b) Yurt içinde veya yurt dışında kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme,c) Kişisel verilerin eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme,d) kişisel verilerin silinmesini veya yok edilmesini isteme,e) bu maddenin (c) ve (d) bentleri uyarınca yapılan işlemlerin, kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme,f) İşlenen verilerin, otomatik sistemlerle analiz edilmesinde kişinin kendisi aleyhine bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme,g) Kişisel verilerin kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğraması hâlinde zararın giderilmesini talep etme,haklarına sahip olduğunuz hususunu tarafınıza bildiriyoruz.Saygılarımızla,Generali Sigorta A.Ş.İnsan Kaynakları Müdürlüğü

Detaylı Bilgi

Generali Sigorta A.Ş. İş İlanları

Bütçe ve Raporlama Kıdemli Uzmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Bütçe ve Raporlama Kıdemli Uzmanı İş İlanları