Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
İlan yayından kaldırılmıştır!
İstanbul(Avr.)
İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Stajyer

Pozisyon Seviyesi

Stajyer

Departman

Hukuk

Hukuk

Başvuru Sayısı

0-50 başvuru

Çalışma Şekli

Stajyer

Pozisyon Seviyesi

Stajyer

Başvuru Sayısı

0-50 başvuru

Departman

Hukuk

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Genel Müdürlüğümüzde Hukuk departmanında görevlendirmek üzere;
Bankacılık Sigortacılık, Adalet MYO / Hukuk Fakültesi'nde öğrenimine devam eden,
Haftanın en az 3 günü staja devam edebilecek,
Windows ve Ms Office uygulamalarına hâkim,
Sorumluluk sahibi, insan ilişkileri kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın,
Kendini geliştirmeyi hedefleyen, öğrenmeye açık,

İŞ TANIMI

Hasar Hukuk Departmanı için uzun dönemli gönüllü/zorunlu stajını yapmak isteyen stajyer arayışımız vardır.

Öğrencilerin okulları tarafından stajyer öğrenci sigortasının yapılması gerekmektedir.(Okulunuz ile görüşmenizi rica ederiz.)
İmkanlar: Toplu taşıma akbil ücreti ve günlük 15 TL Sodexo

Aday Kriterleri

En çok 10 yıl tecrübeli
Ön Lisans(Öğrenci), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun)

Stajyer pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Stajyer İş İlanları
Hakkımızda

Generali Sigorta A.Ş.

Generali Sigorta A.Ş.

Şirket Sayfasına Git
Şirketin Aydınlatma Metni

6698 SAYILI KANUNUN 10. MADDESİ GEREĞİNCE AYDINLATMA BEYANISayın Aday,Şirketimize yaptığınız iş başvurusu sebebiyle bize ulaştırdığınız özgeçmişiniz hakkında sizi bilgilendirmek isteriz. Süreçten olumsuz geri dönüş almanız durumunda, özgeçmişinizi uygun bir pozisyon açılması halinde değerlendirmemiz üzere, 2 (iki) yıl süreyle veri depomuzda saklayacağız. Özgeçmişinizin pozisyona uygunluğunu değerlendirmemiz açısından yurtdışında bulunan Generali Grup ve diğer Generali Şirketlerine, şirket ortak ve yetkililerine aktarmamız mümkündür.Özgeçmişinizde bulunan kişisel verilerinizi 6698 sayılı Kanununa uygun olarak muhafaza edeceğiz. Yukarıda belirttiğimiz amaç dışında kullanmayacağız. Generali Sigorta A.Ş. bünyesinde işe başlamazsanız, 2 (iki) yılın sonunda imha edeceğiz.6698 sayılı Kanun’un 11. maddesi gereğince Generali Sigorta A.Ş. İnsan Kaynakları Müdürlüğü’ndena) Kişisel verilerin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme,b) Yurt içinde veya yurt dışında kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme,c) Kişisel verilerin eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme,d) kişisel verilerin silinmesini veya yok edilmesini isteme,e) bu maddenin (c) ve (d) bentleri uyarınca yapılan işlemlerin, kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme,f) İşlenen verilerin, otomatik sistemlerle analiz edilmesinde kişinin kendisi aleyhine bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme,g) Kişisel verilerin kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğraması hâlinde zararın giderilmesini talep etme,haklarına sahip olduğunuz hususunu tarafınıza bildiriyoruz.Saygılarımızla,Generali Sigorta A.Ş.İnsan Kaynakları Müdürlüğü

Detaylı Bilgi

Stajyer pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Stajyer İş İlanları