GENEL NİTELİKLER

Grant Thornton Türkiye, merkez ofisi İstanbul’da bulunan, Ankara ve Bursa’da yaklaşık 200 personeli ile bağımsız denetim, vergi, muhasebe ve danışmanlık hizmetleri sunan uluslararası bir kuruluştur. Uzmanlarımız, faaliyet gösterdikleri alanlarda geniş tecrübeye sahiptir. Sorunlara standart yaklaşımlar yerine yaratıcı çözüm önerileri getirirler. Hizmet anlayışımızın temeli, müşterilerimize sağladığımız katma değer, çalışanlarımız arasındaki işbirliği ve ekip çalışması ile yarattığımız değerdir. Saygı, dürüstlük, profesyonel mükemmeliyetçilik ve liderlik temel ilkelerimizdir. Farklı sektörlerde faaliyet gösteren çeşitli büyüklüklerdeki şirketlerimiz en güçlü referanslarımızdır. Şirketimiz, 2017 yılında üçüncü kez sıralı olarak Universum’un ‘En ideal İşveren’ listesinde ilk 50 içinde yer almıştır.
 
Aramıza katılmak ve  KIDEMLİ DENETÇİ olarak istihdam edilmek üzere, EN AZ 3 YILLIK BAĞIMSIZ DENETİM TECRÜBESİNE SAHİP takım arkadaşları arıyoruz.

-Üniversitelerin İ.İ.B.F. Bölümlerinden mezun
-SMMM stajını başlatmış (Ruhsatını almış olması tercih sebebidir)
-Yazılı ve sözlü ingilizceye hakim
-Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecil ettirmiş
-MS Office programlarına hakim
-Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
-Seyahat engeli olmayan, (Aktif ehliyet tercih sebebidir)
-Güçlü iletişim becerilerine sahip
-Bay, bayan

adaylar aranmaktadır.

İŞ TANIMI

Bağlı bulunduğu bağımsız denetim partneri tarafından kendisine tanımlanacak olan müşterilerin bağımsız denetim çalışmalarını eksiksiz ve zamanında yapacak, kendisine bağlı olan ekibe liderlik edecek adayların başvurularını bekliyoruz.

Aday Kriterleri

Pozisyon Bilgileri