Nasıl hesaplanır?
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Son iş deneyimin, geçmiş deneyimlerin ve toplam deneyimin uygunluk puanını etkileyen kriterler arasındadır.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Mesleki Yeterlilikler
Şirketlerin ilanda belirlediği kriterlerle özgeçmişindeki bilgilerin ne kadar uyumlu olduğu içerik karşılaştırılmasıyla bulunur.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Diğer Bilgiler

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

2009 yılında Sedes Holding bünyesinde kurulan Gratis, Türkiye çapında 600’ün üzerindeki mağazası ile kişisel bakım sektöründe lider konumundadır. “Güzel Bak Kendine” mottosu ile 10 yıldır kişisel bakım sektöründe hizmet veren Gratis, dünyanın önde gelen markaları başta olmak üzere makyaj ürünlerinden cilt bakımına, bebek bakımından temizlik ürünlerine, hijyen ürünlerinden atıştırmalıklara kadar 12 farklı kategoride 8 binden fazla ürün sunmaktadır.

 Türkiye’nin en büyük 500 şirketi içinden en yüksek kadın çalışan sayısı ile ilk 100’e giren şirketler arasında kadın çalışan ve kadın yönetici oranı ile 1’inci konumda olan Gratis’in mağaza kadrolarının tümü kadın çalışanlardan oluşmaktadır. Tüketiciler tarafından ‘aşık olunan marka’ ve ‘kişisel bakım sektörünün 1 numaralı markası’ seçilerek birçok ödül alan Gratis, yenilikçi ve dinamik duruşu, ileri teknolojik alt yapısı ve uzmanlaşmış mağazacılık anlayışı ile birçok ilke imza atarak sektördeki hizmet çıtasını en üst seviyelere taşımaktadır.

 Müşteriler, çalışanlar ve tedarikçiler nezdinde en cazip satış kanalı olan Gratis’in amacı müşterilerine kolay ulaşılabilir, hızlı ve rahat alışveriş imkânı sunarken temel kişisel bakım ihtiyaçlarının yanı sıra heyecan veren yeni markalar ve ürünler ile müşterilerine kişiye özel keyifli bir alışveriş deneyimi sunmaktır. 


  • Üniversitelerin ilgili bölümlerinde 3. veya 4.sınıf okuyan (Mühendislik Fakültesi bölümleri, Bilgisayar Programcılığı, Elektrik-Elektronik vb.)
  • Tercihen perakendecilik, mağazacılık tecrübesi bulunan, 
  • MS Office programlarını etkin kullanabilen,
  • Çözüm odaklı çalışabilen,
  • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, ( Hafta içi 14:00-22:00 / Hafta sonu - Resmi Tatillerde 08:00-17:00/14:00-22:00 iki vardiya şeklinde)
  • Takım çalışmasına yatkın olan.

İŞ TANIMI

  • Mağazalarımızın açılış süreçlerinde IT alt yapısının kurulumu, raporlanması ve açılış sonrasında çalışır durumda tutulmasını diğer birimler ile koordinasyonlu şekilde sağlamak,
  • Mağazalardan gelen taleplere çözüm üretmek,
  • Mağazalar içerisinde yapılan IT projelerinde yer almak ve süreçlerin dokümantasyonlarını eksiksiz takip etmek.

Aday Kriterleri

Pozisyon Bilgileri