PART TİME SERBEST GİRİŞİMCİ GÜLÜMSE MEDYA REKLAM

Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, Mersin, İstanbul(Avr.), İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak(Merkez), Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye, Düzce, İstanbul(Asya)

Nasıl hesaplanır?
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Son iş deneyimin, geçmiş deneyimlerin ve toplam deneyimin uygunluk puanını etkileyen kriterler arasındadır.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Mesleki Yeterlilikler
Şirketlerin ilanda belirlediği kriterlerle özgeçmişindeki bilgilerin ne kadar uyumlu olduğu içerik karşılaştırılmasıyla bulunur.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Diğer Bilgiler

GENEL NİTELİKLER

  Aşağıdakilerden herhangi biri olabilirsiniz: 

- Çok vaktinizi almayacak bir iş mi gerekiyor?   - Mevcut işiniz veya okulunuza ek olarak bir gelire mi ihtiyacınız var?   - Hakettiğinizin altında mı kazanıyorsunuz?  - Artık kendi işinizin sahibi olmak istiyorsunuz ama yeterli sermayeniz mi yok?

Bunlardan birine bile evet cevabı veriyorsanız, siz de SERBEST GİRİŞİMCİ olmalısınız. 

Avrupa ve Amerika'da çalışanların neredeyse %50'si artık home ofis olarak evden çalışmakta veya ek gelir olarak bir yandan kendi işlerini de sürdürmekte. Siz de tüm dünyada yükselen trend; evinizin konforunda freelance veya mevcut okulunuza,işinize ek olarak part time çalışabilirsiniz.

Serbest Girişimci olarak; elde edeceğiniz avantajlardan bazıları şunlar:

- Bağımsız çalışma özgürlüğü.  - Mesaiyi kendin belirleme.  - Ev konforunda çalışma keyfi  - Teminat ve sermaye gerekmeden kendi işinin patronu olma.  - Düşük maaş yerine bir girişimci olarak yüksek gelir elde etme.  - İster asıl iş, ister ek iş olarak yapabilme. - Bilgisayar ve ev internetine gerek yok, müşterileri cep telefonundan da her yerden ve her saatte girebilme                                             

NASIL BİR İŞ?

  Girişimcimiz olarak, bölgenizde temsilcimiz,bayimiz oluyorsunuz. Size gelir getirecek,insanlara sunabileceğiniz birçok hizmetimiz var. Örneğin; UCUZ TARİFELER: Girişimcilerimiz, daha az fatura ödemek isteyen buldukları kişileri sistem ekranına girer. Biz de firma olarak, anlaşmalı kurumsal firmaların (cayma bedeli karşılanan) piyasadaki en ucuz tarifelerini bu kişilere sunarız. Daha düşük fiyat ve daha kaliteli ürün sunulduğu için kolaylıkla ikna olacak olan müşterileri başına, girişimcilerimiz oldukça yüksek komisyon kazanırlar. Tarife ürünleri: Cep tarifeleri, elektrik tarifeleri, ev interneti tarifeleri ve televizyon paketleridir.  

Diğer örnek iş alanı; HAVAYOLU TAZMİNATLARI: Uçuşlardaki gecikme, rötar, bagaj kaybı gibi sorunlarda yolcuların yüksek miktarda tazminat alma hakları bulunmakta. Son 3 yılda uçakla seyahat etmiş bulduğunuz kişileri sisteme girerek, yolcunun alacağı 600 euroya kadar olan tazminatın önemli bir kısmı da, komisyon kazancı olarak girişimcilerimizle paylaşılır. 

Diğer hizmetler;

 - Daha ucuza ihtiyaç kredisi isteyen   - Daha ucuza sigorta ve kasko yaptırmak isteyen   

 - Daha ucuza mobilya,beyaz eşya,televizyon veya akıllı telefon satın almak isteyen 

 - Daha ucuza uçak veya otobüs bileti almak isteyen  

tüm kişileri de pek yakında sisteme ekleyebileceksiniz. Böylece,hem piyasadan daha ucuza (%40'lara varan) fiyat avantajı sağlatarak onları mutlu edecek hem de siz yüksek oranda komisyon geliri elde edeceksiniz. 

   Sonuçta hemen herkes, daha az fatura ödemek veya bir hizmeti daha uyguna satın almak istemekte. Ayrıca artık birçok kişi, seyahatlerinde uçak yolculuğunu tercih etmekte. Dolayısıyla müşteri veya yolcu bulma konusunda hiçbir sıkıntı yaşamazsınız. Ayrıca firma olarak bizler de girişimcilerimize bu konuda her türlü desteği veriyoruz. Bu keyifli işte tecrübeli olmanıza ve fazla zaman ayırmanıza da gerek yok. Bulduğunuz  kişilerin, sadece iletişim bilgilerini sisteme girmeniz yeterli. Çünkü müşteriyi arayıp ikna etme,evrak hazırlama,teslim süreci gibi tüm iş yükünü ve prosedürleri  sizin yerinize biz hallediyoruz. Girişimcilerimizin elde ettiği komisyon kazançları da hiç bekletmeden düzenli olarak ödenir.  

Genel Nitelikler

      - Tecrübeli veya tecrübesiz

      - Kendine güvenen

      - Yaşadığı şehirde çalışmak isteyen

      - Bay-bayan

      - Ev hanımı,öğrenci,çalışan,iş arayan,işyeri sahibi farketmeksizin ek gelire ihtiyaç duyanlar

      " Gelin; siz de bu ailenin bir parçası olarak diğer mutlu serbest girişimcilerimiz arasına katılın."

 

ÖNEMLİ NOT: ÖN YAZIDA, NEDEN GİRİŞİMCİ OLARAK BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTEDİĞİNİ PAYLAŞAN ADAYLAR TERCİH SEBEBİDİR. 

Başvurusu ön değerlendirmeden geçen adaylara mesajla bilgi verilir. Mülakatlar yalnızca telefonla yapılacak ve son onay verilen girişimcilerle kendi bölgelerinde çalışılmaya hemen başlanacaktır.

            

Aday Kriterleri

Pozisyon Bilgileri