Nasıl hesaplanır?
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Son iş deneyimin, geçmiş deneyimlerin ve toplam deneyimin uygunluk puanını etkileyen kriterler arasındadır.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Mesleki Yeterlilikler
Şirketlerin ilanda belirlediği kriterlerle özgeçmişindeki bilgilerin ne kadar uyumlu olduğu içerik karşılaştırılmasıyla bulunur.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Diğer Bilgiler

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Gymfit, Türkiye’de ve dünyada yerli sermaye ile sektöründe fark yaratmayı planlayan bir spor kulübü markasıdır. Farkı sloganında saklı olan marka, ‘spor her zamankinden daha fazla ve daha kolay olacak.’diyerek sektöre bu yenilikçi vizyonu ile üyelerine şık ve kaliteli spor kulübü imkanını her türlü bütçeye uygunluğu baz almış ve sloganı ile ortak bir paydada buluşmuştur.

Kulüplerdeki ekipman çeşitliliği ve dünyada trend olmuş grup dersleri ile spora yeni soluk getirerek asıl ilhamı üyenin kendisinden ve beklentilerinden alan GYMFİT bu ilham ile diğer markalar arasında fark yaratacaktır.

GENEL NİTELİKLER

  • Kendisine satış pazarlama konusunda güçlü bir kariyer hedefleyen,genç,dinamik, takım çalışmasına yatkın, Ankara, İstanbul ve Eskişehir GYMFİT spor kulüplerimize iş arkadaşları arıyoruz.
  • Günümüz dünyasının en büyük ihtiyaçlarından bir tanesi olan sağlıklı yaşam ve egzersizin en kaliteli ve konforlu biçimini müşterilerine sunan GYMFIT , mevcut ve yeni açılacak spor kulüplerine sportif takım arkadaşları arıyor.
  • Sektörün en hızlı büyüyen oyuncularından olan GYMFIT, kendisi gibi dinamik büyümeye adapte olacak ve hem kendi kariyer basamaklarını oluşturacak, hem de GYMFIT'e değer katacak satış temsilcilerini bünyesine katmayı amaçlıyor.
  • Spor kulübümüzün hedefleri doğrultusunda satışlar gerçekleştirecek, üyelerin memnuniyetini sağlayıp sürdürecek, satış performansını arttıracak ekip arkadaşlarını aramıza katılmaya bekliyoruz.
  • Satış konusunda kariyer yapmak isteyen gençler, dinamik bir yapıda hizmet veren, sağlıklı yaşamın konforlu biçimini müşterilerine sunan, yoğun tempoya adapte olabilecek sektörün büyüyen yıldızında kariyerine başlamak isteyen adayları bekliyoruz.

İŞ TANIMI

· Spor kulübü hedefleri doğrultusunda satışları gerçekleştirmek

· Üyelerin memnuniyetini sağlamak ve sürdürmek

· Satış performansını arttırmak

· İnsan ilişkilerinde başarılı güçlü ve etkili iletişim kurabilen.

· Etkileme ve ikna becerisine sahip

· Dinamik,güler yüzlü,gelişime açık ve ekip çalışmasına yatkın

· En az lise, ön lisans ve lisans mezunu olan çalışma arkadaşları aranmaktadır.

Aday Kriterleri

Pozisyon Bilgileri